Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tudnék tenni? Nem akarok...

Mit tudnék tenni? Nem akarok örök életebe szűz maradni:S

Figyelt kérdés

Már 20 éves is elmúltam de még mindig szűz vagyok. Azt mondják hogy nem vagyok csúnya, valaki azt mondta hogy kifejezetten jó pasi vagyok de valamiért mégse vesznek észre a csajok. Már ki szeretném próbálni hogy milyen a szex, nem azért hogy elmondhassam mindenkinek, csak kíváncsi vagyok rá hogy milyen érzés.

Megfordult a fejemben az is hogy egy netes k.rvához megyek de most nincs egy felesleges tízezresem se nemhogy kettő. Hallottam azt is hogy a csajoknak visszataszító az aki volt k.vázni,(persze nem dicsekednék vele) valaki szerint azért a szüzességet mégse egy prostinak kellene adni.

Mi a véleményetek? Várjak hátha belebotlok egy lányba akivel össze tudnék jönni?


Ha 5 éven belül se változik semmi akkor valószínűleg meglátogatok egy netes prostit:S


2010. dec. 25. 10:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
22%
Menj el egy profihoz, de ne úgy kezeld, hogy ez milyen mocskos dolog vagy elítélendő. De tény, hogy senkinek ne számolj be róla, mert a csajok elítélik nagyon. Első körben elmehetsz 5ezerért egy SOS franciára is.
2010. dec. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
6%
Valszeg csúnya vagy, csak v nem akarnak megbántani, v szívatnak. A nőknek a külső a legfontosabb, tehát ha nem lennél csúnya, már rég nem lennél szűz. Ha nagy mákod van, találsz olyan lányt, akinek minden mindegy (én is így voltam, azóta se szexeltem), de valószínűbb, h csak prostival fogod tudni elveszíteni.
2010. dec. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy összeszedj valamit...
2010. dec. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Netes társkereső? Én ott ismertem meg párom, lassan 5 éve együtt vagyunk.

És igen: ne menj el k.rvához, véletlen is kiderülhet és tényleg elég visszataszító dolog. Nem csak azért mondom, mert lány vagyok, nekem is vannak igényeim, de párom előtt se fordult meg a fejemben, hogy csak arra keressek valakit, akár fizetős, akár nem.

2010. dec. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
Szerintem várjál még...
2010. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Ez a szükségmegoldás soha rutinná ne váljon.
2010. dec. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
A netes társkeresőkön csúnya lányok vannak,a szépek nem gondolják komolyan és nem is írnak vissza.
2010. dec. 25. 13:24
 8/27 anonim ***** válasza:
32%
Menj csak prostihoz én is úgy fogok tenni, ha 25 éves koromig szűz leszek. Aminek nagy valószínüsége van.:(
2010. dec. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Mi van már a mai hímekkel? Semmi önbecsülés? Ha neked ennyire fontos, hogy elveszítsd, menj csak el... aztán ne csodálkozz, ha után lesz majd olyan lány, aki emiatt nem akar szóba állni veled.
2010. dec. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
43%
Nem kell elmondani senkinek, és nincs gond.
2010. dec. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!