Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tudnék tenni? Nem akarok...

Mit tudnék tenni? Nem akarok örök életebe szűz maradni:S

Figyelt kérdés

Már 20 éves is elmúltam de még mindig szűz vagyok. Azt mondják hogy nem vagyok csúnya, valaki azt mondta hogy kifejezetten jó pasi vagyok de valamiért mégse vesznek észre a csajok. Már ki szeretném próbálni hogy milyen a szex, nem azért hogy elmondhassam mindenkinek, csak kíváncsi vagyok rá hogy milyen érzés.

Megfordult a fejemben az is hogy egy netes k.rvához megyek de most nincs egy felesleges tízezresem se nemhogy kettő. Hallottam azt is hogy a csajoknak visszataszító az aki volt k.vázni,(persze nem dicsekednék vele) valaki szerint azért a szüzességet mégse egy prostinak kellene adni.

Mi a véleményetek? Várjak hátha belebotlok egy lányba akivel össze tudnék jönni?


Ha 5 éven belül se változik semmi akkor valószínűleg meglátogatok egy netes prostit:S


2010. dec. 25. 10:56
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
hogy nézel ki és merrefelé laksz?
2010. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Bács kiskun megyében lakom.

kb 180cm magas vagyok, barna rövid haj és barna szem.

Semmi extra:D

2010. dec. 25. 23:48
 23/27 anonim válasza:
Menj el bulizni, ott lehet ismerkedni. Összeszedhetsz akár egy normális csajt is, de a legtöbbjét hazaviheted és megdughatod. Ribancok ők is, csak nem hivatásosak. Csak a piát kell fizetni ;)
2010. dec. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Az a baj, h a csúnya fiúkkal még a diszkós qrvák se hajlandóak semmire, szal könnyen lehet h ez se fog összejönni.
2010. dec. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
nemsoká itt a szilveszter menj el egy buliba hidd el találni fogsz valakit aki lefekszik veled
2010. dec. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Egyedül nem akarok buliba menni és egyenlőre senki se hívott.
2010. dec. 26. 16:29
 27/27 anonim válasza:

21 vagyok, már volt barátom és a legtöbben eléggé csinosnak tartanak...mégis szűz vagyok..ez van :S


szerintem se mondd el a leendő barátnődnek, ha elmész egy netes prostihoz :)

2011. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!