Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alakalomnál mi a jobb?...

Első alakalomnál mi a jobb? óvszer vagy fogamzásgátló? Vagy mind kettő? és a gyógyszert mikor kell elkezdeni szedni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 18:05
 1/6 anonim válasza:
16%

Belöletek tényleg kivezett a régi erkölcs?


Szerelem -> Házasság -> szex -> baba

2010. dec. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sasna ***** válasza:
sztem az elsőnél óvszer.. mert gondolom, még nem ismered régóta, h tudd, biztos nincs vmi betegsége..
2010. dec. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Óvszer. Én csak akkor szednék fogamzásgátlót, ha már több ideje együtt vagyok a partneremmel, maximálisan megbízok benne, tudom, hogy szexuálisan is összeillünk. Az elsőnél mindenképp óvszer.
2010. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

elsőnél mi is óvszert használtunk,azóta együtt vagyunk és már 4 hónapja fogamzásgátlót szedek.a fogamzásgátlót akkor kell elkezdened szedni ha megjön a bajod,első nap azonnal vedd be.

ja,és tényleg csak akkor kezdjél el tablettázni ha komoly a dolog,mert hormonokkal pumpálod magad teli, úgy h nem mindegy ám azért...

2010. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

hány partnere volt már a lánynak?

ettől is függ, de inkább gumi...

2010. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 27. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!