Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves vagyok és még szüz de...

16 éves vagyok és még szüz de nem tudom hogy hogyan veszitsem el, egyáltalán hogyan kell elvesziteni mert mindenki mást mond? Szükséges fogamzásgátló tabletta? Óvszer?

Figyelt kérdés
Légyszi irjátok
2009. máj. 3. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez vicc???
2009. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

fogamzásgátlót szedsz vagy óvszert a pasidnak és engeded hogy becsusszanjon a f*sz a lukyadba

meglátod élvezni fogod ;)

2009. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem ne ezen gondolkodj. Ha igazán szerelmes vagy és a pasi is szeret, akkor vegyetek óvszert és gyerünk. De a cél nem a szüzességed elvesztése, hanem az, hogy együtt vagy azzal akit szeretsz, és egymáshoz bújtok. Ha lány vagy (ez nem derült ki, de gondolom igen) akkor lehet, hogy az első alkalom fájni fog, esetlen nagyon fog fájni, de nem biztos. De ne azon gondolkodj, hogy mikor és hogyan teszi be, hanem hogy ki az akivel idáig eljutsz, akarod-e igazán őt, és hogy élvezd amit csinál.
2009. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
95%
Am hát 16 évesen nem ártana már tudni h a szüzesség elvesztése mit takar. Az első szexuális együttlétet egy fiúval... (megjegyzem h ha 2 csajról vagy 2 srácról van szó, akkor azok attól h voltak szexuális kapcsolatban egymással még szűznek számítanak, mert azt csak egy ellenkező neművel lehet elveszteni). Ammeg igaz h általában az első alkalom fájdalmas a lánynak, nekem is az volt de utána már sokkal jobb lett. Persze ez változik, mert van akinek utána is még sokszor fáj. De abban igaza van másnak h olyannal veszítsd el akit szeretsz :) Nem ciki ha a barátaid között már van aki nem az, de te igen. Ettől csak értékesebb leszel.
2009. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy később megtaláld. Jó lesz későbbre, mikor túl vagy az első felvilágosító órán.
2009. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha még ilyeneket kérdezel hogy veszítsd el, akkor jobb lesz ha még hanyagolod a dolgot. ezekkel már tisztában kell lenned mikor már oda érsz. szal nem kell kapkodni. (x)
2009. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Kétlem,hogy megértél már erre az elvesztés dologra.Inkább várj még vele.Én is 18 elmúltam mikor megtörtént és nem bántam meg.Meg nem is kérdeztem ilyen badarságokat.Ha meg tényleg csak azért akarod ezt,mert esetleg kellemetlennek tartod,hogy szűz vagy,akkor butaságot csinálsz.
2009. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!