Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szilveszter éjszakáján romanti...

Szilveszter éjszakáján romantikus vagy inkább nyálas sort keríteni a legelső alkalomra? L/17

Figyelt kérdés
(természetesen védekezéssel:D)
2010. dec. 26. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem inkább egyiksem. Mondjuk úgy, inkább szánalmas sort keríteni az első alkalomra.
2010. dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Akkor csinálod, amikor kedved tartja. Ne foglalkozz mások véleményével.
2010. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
eh már megvan h kivel?
2010. dec. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Miért úgy beszélsz róla, hogy "sort keríteni"?

Egyébként pedig sokmindentől függ. Te vagy a szűz vagy ő, esetleg mindketten?

Mennyi ideje vagytok együtt? Van még tényező bőven..


20/F

2010. dec. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nálam a nyálas és a romantikus közel állnak egymáshoz és nehéz őket ellentétbe állítani. inkább hogy vad/nyálas külcsínt adj az egésznek, akkor azt mondom hogy kicsit bátrabb vadabb szenvedélyesebbet
2010. dec. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Futurare ***** válasza:
38%
el kapsz valakit a dizsiben azt uccu?:
2010. dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk együtt én vagyok szűz ő 20 éves és már elég sok barátnője volt ... viszont a szüleim nem engednek máskor ottaludni nála mint szilveszterkor...
2010. dec. 26. 22:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"1 éve vagyunk együtt én vagyok szűz ő 20 éves és már elég sok barátnője volt ..."


Tehát éppen szilveszter körül ismerkedtetek meg, amikor éppen megfektette az előző "barátnőjét", aztán váltott is.


Na jó, nem vagyok ennyire gonosz. :)


Tényleg én sem hiszem, hogy erre ilyen értelemben "sort lehet keríteni". Ne úgy menj oda hozzájuk, hogy "na most akkor ma éjjel elveszítem a szüzességemet."

2010. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Namármost akkor, ha te is kívánod, de úgy hogy szinte teljesen átnedvesedik mindenen tőle és van rá időtök bőven. Ha van mellé hangulat, és tudod, hogy vigyázni fog rád. Akkor jó ötlet. De csak mert feltételezem nem az átlag vagy ha már te írtad h védekeznél...


20/F

2010. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ugyanígy vagyunk a barátommal mint ti!engem se nagyon engednek

ha gondolod priviben beszélhetünk

2010. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!