Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretnék együtt fürdeni a...

Szeretnék együtt fürdeni a barátommal. De nem szeretnék vele lefeküdni. Szeretném ha romantikus lenne és tökéletes. Szerintetek mit csináljak? Gyertya habfürdö lesz. Zene nem.

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 19:28
1 2
 1/13 anonim válasza:
83%
Magamból ki indulva én nem bírnám ki,ha nem lenne sex egy közös fürdő után :) vagy közbe :)
2009. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Ezt tényleg nemtudom hogy akarod. így felcsigázni magatokat a semmiért.
2009. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
89%
Csak aztán ne csodálkozz, ha esetleg a választottad égbe meredő farka kikandikál a habok közül
2009. nov. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Ha én lennék a fiúd akkor megérteném h a szex neked még korai, és kibírnám csak romantikával. :)

Azt én megszoktam érteni ha fél a csajszi az első alkalomtól, meg ilyenek..

2009. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
ugy nem lehet együtt fürödni ugy h ne legyen szex a vége
2009. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Hm érdekes. Nálunk ez biztos nem működne, hogy együtt fürdünk és aztán semmi szex. Az egyikből adódik a másik. Amúgy nem olyan romantikus az együtt fürdés, mint ahogy azt hisszük. Legalábbis szerintem, egy nő/lány a filmek miatt azt hiszi, hogy hú de romantikus, én ezt hittem. Aztán rájöttem, hogy persze jó dolog az, de messze nem olyan romantikus. Egy példa, zuhany alatt mikor az ember szembesül azzal, hogy nem olyan jó mikor a falnak támasztják, mert a csempe az bizony irtó hideg tud lenni. Nálunk a közös zuhany általában a nagy röhögések helyszíne:)

21/L

2009. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
71%
Hát érdekes mert a pasidnak biztos a szex lesz az első gondolata meg azért a kishaverját is nehéz lesz féken tartania.. sztem ha semmiképp nem akarsz szexet előtte beszélj vele ha szeret biztosan visszafogja magát bár mérget vehetsz rá h nagyon nehéz lesz neki.
2009. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos.. :D

Szerintem, ha sex nem is lesz utána azért kielégíthetnétek egymást más módon is :)

2009. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj szexnek lennie, de szerintem az egyéb módszerekkel történő kielégítést ne vessétek meg (a srácot biztos hajtja majd a vére, Te nem tudom mennyire könnyen izgulsz fel, szóval tessék csak nyugodtan levezetni a fölös indulatokat!:D).
2009. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

19:37.köszönöm:)és ö is megfog érteni...

és köszönöm a többö választ

2009. nov. 23. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!