Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13éves vagyok! A pasik 16 és...

13éves vagyok! A pasik 16 és leakarok vele feküdni, de nem akarom h a szüleim megtudják. Muszály elmenni orvoshoz ha lefeküdtem vele? Kell valami gyógyszert szednem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 11:38
1 2 3 4 5
 21/50 anonim válasza:
100%

ÁÁÁááá..hova lett ez a világ?? 13 évesen még babáztam! Nem gondolom, hogy egy 16 éves fiú képes lenne bármire is..Nemhogy még egy 13 éves kislány...NEM MENŐ TIZENÉVESEN DUGNI!!!! Szerintem ne feküdj le vele, de szerintem nagyon mindegy mit írunk ide... úgyis megdugja a pi..dat


23L

2010. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 éves voltam amikor az akkor pasimmal lefeküdtem. És lett volna rá lehetőségem sokkal előbb is csak az a különbség hogy nekem volt/van agyam neked nincs, ha azt se tudod hogy kell védekezni, mész a többi ri.anc barátnőid után. Bekamuzzák, hogy jajj de jó volt nekik, közben meg azt se tudják mi az h. szeretkezni.


Miért akarsz lefeküdni vele?

Inkább tanulj 13 évesen és ne a pasikon és a szexen járjon az eszed. Pfffff. hova süllyed már ez a világ.


Milyen szüleid lehetnek?! Ja tudom, mert az egyik unokatesóm is ilyen. Olyanok a szülei h. nagy ívben sz@rnak rá.


De a felfogásodhoz csak gratulálni tudok. Ahogy az előttem lévő írta. NEM DIVAT KISLÁNYKÉNT SZEXELNI, hmmm szexelni, azt se tudjátok mit jelent. szánalmas.... 23/N

2010. dec. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
62%

Figyelj feküdj le vele :D ne védekezzetek és kész :D 12 hónap mulva puja :D gondolom cigány lehet a pasid hogy,már ilyen fiatalon 12évessel akarja :D



Cigányoknál hagyomány xD


Üdv: anyád

2010. dec. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim válasza:
22%

ne szidjátok hahóóó

ő így döntött... viseli a következményét


neked kedves kérdező annyit mondok h. latogasd meg a www.a-ha.hu oldalt, itt sokat megtudhatsz (én is ezt tettem)


remélem segíthettem, 13/L


U.I.: én is egy hónapja egyfolytában csak a szexet kívánom de sajnos épp nincs barátom:((

2010. dec. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne ez az oldal, ha pl egy 13 éves lánykának nem egy vele egyidős illető adna tanácsokat. Nem véletlenül jön fel ide a kérdező. Merem remélni, hogy abban a hitben, hogy majd idősebb, tapasztaltabb személyek jó tanácsokkal tudnak szolgálni. De csak merem remélni...
2010. dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
Ne feküdj le vele még.
2010. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%

"Merem remélni, hogy abban a hitben, hogy majd idősebb, tapasztaltabb személyek jó tanácsokkal tudnak szolgálni."


Csak néha az idősebbek is olyan tanácsot osztogatnak, hogy a fülem kettéáll...



Kérdező:

Egyrészt: 13 éves korban tényleg büntetendő. Szóval nem ajánlom a szexet legalább 14 éves korodig.

Bár sajnos tudom, hogy ha meg akarod tenni, úgy is megteszed, magasról leszarod, hogy hányan írják, hogy ne tedd.


Szóval:

Ha nem tudsz semmit a védekezésről (már pedig a kérdésedből nagyon úgy tűnik), akkor kérlek még aktus ELŐTT menj el nőgyógyászhoz tanácsot kérni!!!!

Vagy legalább olvass felvilágosító oldalakat.


13 évesen nem szabad tablettát szedni, mert tönkretehet a szervezeted.

Ha már mindenképpen szexelni akarsz, akkor legalább óvszerrel tedd.

És ne engedd a pasinak, hogy akármennyi időre is óvszer nélkül betegye, különben esélyes, hogy fiatal kismama leszel.


Szóval a teljes aktus során legyen a fiún óvszer!!!!!!!!!!

2010. dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
88%

12:32


Az idősebb (sajnos) nem egyenlő a tapasztalttal. Ezért is helyes, amit írtál.

2010. dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim válasza:
100%

én a helyedben inkább szégyellném magam több okból is... azokat meg leírták


17/L

2010. dec. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég..13 évesen még kislány vagy..Ha valaki is megtudja,hogy mi volt,még a srácot be is zárják fiatalkorú nevelő intézetbe.Biztos örülni fog neki.13 évesen még ne viszkessen a puncid,mert menő nem szűznek lenni.Én most augusztusban feküdtem l egy sráccal,megbántam,pedig majd' 18 éves voltam.Sőt,úgyis járhatsz mint én a 2. aktusnál.Egyszerűen lecsúszott a gumi és bennem maradt..gyorsan elmentem dokihoz,kaptam 72 órás tablettát,2 hónapig minden működött,viszont már 1.5 hónapja nem jön meg.Ma reggel csináltam egy terhességi tesztet,biztos ami biztos és pozitív lett.Vagyis elvileg terhes vagyok.Pedig mi mindent megtettünk azért,hogy ne legyek az,mégis ezt mutatja a teszt.De én 18 éves vagyok és sajnos meghalt nagymamám,én örököltem mindent,így az anyagi háttér meg van.Imádom is a gyerekeket,de nem igazán örülök,ha tényleg terhes vagyok.Szóval nem játék a szex.HA annyira be akarsz állni a többi ribanc mellé,akkor is várj,míg be nem töltöd a 14. életéved,de bőven ráérne ha 4-5 évet várnál még vele.

18L

2010. dec. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!