Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13éves vagyok! A pasik 16 és...

13éves vagyok! A pasik 16 és leakarok vele feküdni, de nem akarom h a szüleim megtudják. Muszály elmenni orvoshoz ha lefeküdtem vele? Kell valami gyógyszert szednem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 11:38
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Jaj te lány, anyád ilyenkor hol van?Tudod mi az igazi szerelem? Tudod mi a szeretkezés? Biztos , hogy nem egy kislány vagy, KISLÁNY!!!!Egy gyerek ne szexeljen, főleg ilyen fiatalon és éretlenül! várj vele úgy 4-5 évet, addigra érettebb leszel (talán), amúgy is büntetendő, nem akármiért.Mi a csodáért akar 12-15-16 éves kis csitrik szexelni? megbánod, a srác börtönbe kerül, ráadásul, nem vagyok biztos benne, hogy felvilágosult vagy, és védekeznétek! Ne tedd meg, nem kell sietni, ez nem lóverseny!19 éves voltam mikor elveszítettem a jelenlegi barátommal és szerelmemmel, nagyon örülök, hogy vártam vele, és nem adtam oda magam egyetlen fiúnak sem előtte! 21/L
2010. dec. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim válasza:
0%
dugjatok egy jót
2010. dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim válasza:
mekkor kamu
2010. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

szerintem ez hülyeség, hogy ti ilyenkor még babáztatok, meg hogy kis taknyos meg stb. igenis vannak 13 évesek akik úgy néznek ki, mint egy 17 éves. van aki érettebb a koránál, nem úgy gondolkodik, mint egy hetedikes/nyolcadikos.

azzal én sem értek egyet, hogy lefeküdjön a barátjával, én is 13 éves vagyok, de eldöntöttem, hogy 16 éves koromig várni fogok ezzel, és ezt a barátom is megértette.

meg fogod bánni.

2010. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó hozzászóló! Hidd el, hogy ha most úgy is érzed hogy te vagy bármelyik kortársad érettebb a koránál, eltelik pár év és nem így fogod látni. Nekem is sokan mondták anno, hogy sokkal jobban gondolkodok mint a korombeliek, most ahogy visszanézek mégis nagyon gyerekes voltam. Az hogy valaki kicsit érettebb a koránál nem jelenti azt hogy érett a szexre is! Három év múlva meg hiába fogja visszasírni a szüzességét! Ilyen korban elég egy fél rossz élmény, és egész életére problémái lehetnek a szexuális életével, míg mondjuk 16-7-8 évesen már ezt korrigálni tudja esetleg ott helyben. 13 évesen még kislányok vagytok... én 15 voltam amikor megtörtént, majdnem 16, egy 1 éves kapcsolatban, még is iszonyat korainak éreztem utólag sajnos. Hiba volt, de nekem akkor senki nem mondta azt hogy ne tegyem, vagy legalább azt, hogy gondoljam meg, mert baj lehet belőle!

Ennek ellenére természetesen mindenki akkor teszi meg amikor akarja, de isten áldja azt a 16 éves srácot egy rosszakaró szülőpártól ugyanis ahogy előttem is mondták, 14 év alatt büntetendő!

Természetesen ezt nem rosszindulatból mondtam, ne vedd magadra te sem utolsó hozzászóló, és kérdező sem! Én mint ahogy itt sokan mások csak szeretnénk megóvni titeket egy olyan bal lépéstől, ami örökre rányomhatja a pecsétjét az életetekre!

2010. dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim válasza:
Ne tedd! Nagyon meg fogod bánni! Én 15-16 évesen nem tettem meg volt barátommal és mai napig sem bántam meg...
2011. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim válasza:
énis azt mondom XD dugjatok egy jót
2011. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim válasza:
ne tedd meg mert ribanc lesz belöled! vàrj vele amig 16 leszel jobb lesz hidd el
2011. jan. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim válasza:

én is nagyon kivánom a szexet !!

döntsd el te mit akkarsz !!


15

2011. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:
Oké, azt hiszem, nekem elég volt az internetből...1 életre... most komolyan a 13 éves lányok akarnak dugni 16 évesekkel amikor egyik se tudja, mi hogy van? na szép... büszkék lehetnek rád a szüleid.
2015. ápr. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!