Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13éves vagyok! A pasik 16 és...

13éves vagyok! A pasik 16 és leakarok vele feküdni, de nem akarom h a szüleim megtudják. Muszály elmenni orvoshoz ha lefeküdtem vele? Kell valami gyógyszert szednem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 11:38
1 2 3 4 5
 31/50 anonim válasza:
100%
csak nyugodtan csináld vele ,milyen jólesz amikor majd a gyerekeddel eggyütt mehettek discoba mert majdnem eggyidőse k lesztek:D
2010. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 sasna ***** válasza:
100%
miért akarsz gyerekfejjel szexelni? nem gyógyszert kell szedned, hanem óvszert húznia a pasinak.. de ne szexelj még..
2010. dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim válasza:
0%
dugjatok egy jót ;)
2010. dec. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim válasza:
73%

Hmm.. 13 évesen?

LOL

Szerintem még hanyagold ezt.!

Nincs erre szükséged.És szerintem a "pasid" sem akarja hogy elvigyék.

-DE ha már annyira akarod/akarjátok, akkor állj oda a szüleid elé és mondd meg nekik.


Am nem kell elítélni őt..Kedves válaszolók. Ha neki(k) ez kell akkor csinálják. Nem ő az egyetlen aki már ilyen korán sexuális életet él.


És kérdező neked még annyit mondanák,hogy ha már megtörtént a dolog akkor vállaljátok a következményeit. És mielőtt lefeküdnétek beszélgess el komolyan a barátoddal. Óvszert mindenféleképpen használjatok!!

És szerintem kérd meg őt hogy legyen óvatos veled szemben hiszen még"kislány" vagy!


Remélem észheztérsz mielőtt megtörténne a dolog:)

2010. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%

ha 5 éve járnátok akkor is korai lenne nem attól függ h mennyi ideje jártok ha egy 10 éves lány 3 éves jár egy 13 éves sráccal akkor szerinted már lefeküdhetnek??

pettingeljetek b*szki 15 éves korodig legalább

2010. dec. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim válasza:
100%

nagyun buta egy lany lehetsz, hogy ennyi idosne sexelni akarsz..en 17 evesen sem ereztem magam felkeszultnek..es azt is megbantam... enynid idosennem islehetsz szerelmes komolyan...hanyadikos vagy??? 6? jezusom mint az ocsem...

megfog dugni terhes leszel... ha meg belekezdesz meg nem llsz es egy nagy ribanc leszel...

anyadek meg sirni fognak h milyen gyerekuk van... es sajat magukat fogjak hibaztatni a te bunodert...

olyan beteg is lehetsz hogy kesobb gyereked sem lesz... a noi belso szervezet a mehed a mindened kb 18 eves korodra fejlodik ki,...a pasid farka tudod hogy megfog roncsolni belulrol???

istenem ennyi buta rib@ncot..

2010. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%
kedves kislány, erre nagyon rábszhat a pasijaid XD, ezekszerint többen vannak... Te kiskorú vagy, és ez mér bőven büntetendő!
2010. dec. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim válasza:
100%

1 éve jártok és a pasid se tudja mi fán terem a védekezés?! Hát gratulálok mindkettőtöknek. :D

Szánalom. XD

Óvszer minimum, ha már annyira szexelni akarsz...a barátod meg liliomtipró lesz, tudod az mit jelent?! XD

2010. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%
Ne szexelj. Nagyon éretlen vagy még ehhez te is és a pasid is. Minimum 2 évet várj még vele!
2010. dec. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
Ha megteszitek, akkor a fiú egy pár évre hűvösre kerül, de meg is érdemli ha egy kislánnyal fekszik le. 14 éves kor alatt kölcsönös beleegyezéssel SEM lehet szexelni.
2010. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!