Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiuk/Lanyok! Milyen erzes...

Fiuk/Lanyok! Milyen erzes elvesziteni a szuzessegedet? Irjatok nemet es kort is legyszi!

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 13:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
bárcsak tudnám
2011. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

még nem volt dolgom lánnyal


19/F

2011. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%

ha figyelnek rád, és csak te vagy a középpontban rád figyel, akkor felejthetetlen érzés :)

mi nagyon sokat beszéltük már erről a témáról. ő már nemvoltl szűz és aztmondta h az első csak rólam fog szólni.. gyengéd volt, vigyázott rám.. szeretem ^^

17/L

2011. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
S mennyire faj, vagy faj-e?
2011. jan. 3. 18:33
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

általában kicsit fáj az első, de van akinek az első néhány, de lehet hogy egyáltalán nem fog fájni! (ez nem valószínű)

a a barátod kényeztet előtte, a hangulat jó, nedves és megfelelően tág vagy, akkor egy picit fog fájni, aztán észre sem fogod venni, mert élvezni fogod. Biztos vagyok benne. Nekem ezt mondta a barátnőm, aki velem volt először ;) csak nyugi, és várjátok ki a megfelelő pillanatot!

2011. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:

Szia!

Nekem kicsit fájt az első, de nem vészes, ki lehet bírni;)

A lényeg az hogy kellően el kell lazulni. Bár ezt könnyű mondani, mert pl nekem se ment egyből, és amikor a barátom bennem volt, feszített is rendesen... de miután ellazultam, mesés volt :))

L20

2011. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagyok, sokáig kellett várnom, hogy elvesszem, de nagyon jó érzés volt, kicsit szorított, meg majdnem össze is tört a lány, de alapjában véve a szerelem miatt nagyon jó volt.

Egy lánynak pedig tényleg fontos a törődés, nem egy van itt is, aki azon panaszkodik, hogy a "pasija" fájdalmat okozott először. Na most ez a megnevezés vagy csak viccből, vagy nem szerelemből szokott születni. Szóval várd meg, amíg tényleg szerelmes leszel, várd meg amíg nem félsz már tőle, és tényleg akarod, akkor nem lesz negatív élmény. Hidd el jobban jársz, mert ez kihat a későbbi szexuális életedre is.

2011. jan. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez ember függő.Mi hónapokkal előtte elkezdtünk pettingelni és újjazva is voltam.Már 1-2 éve tampont használtam menszinél.Nekem egyáltalán nem fájt és nem is véreztem.ŰAz túlzás h. jó volt,mert nem éreztem sokat belőle(a fiú is kezdő volt, állítólag, bár a mozgása jó volt, a de sose volt nála orgazmusom és ritka is az első alkalommal orgazmust elérni).Na meg ilyenkor nem igazán lehet teljesen elengedve élvezni,mert magamból kiindulva én inkább figyeltem arra h. milyen érzés a behatolás,agyaltam, h. biztos nem szakad e ki a gumi, én is aggódtam h. fog e fájni vagy lesz e vér stb.Fiúknál gondolom semmi extra érzés.
2011. jan. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
66%
olyan min amikor leugrassz egy 10emeletesről menyasszonyi ruhában miközben a koreai himnuszt énekled és közben egy vietnámi strandpapuccsal csapkodod a hónaljad
2011. jan. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem a párom mesélte hogy ő 18 évesen veszítette el,mert cukkolták az osztájtársai.Egy tök közömbös fiúval.Fájt neki,vérzett nagyon,és alig várta hogy vége legyen.azóta neki a sex csak kötelesség volt,néha sírt ha odakerült a sor.Azt mondja,rettenetesen megbánta.4 hónapja vagyunk együtt,2 hete éltem meg hogy ő akarta,és azt mondta és láttam is rajta hogy igazán jó volt,már nem szorong.Azt mondja ha visszacsinálhatná várna rám...most 27 éves.Én 21 voltam,szintén egy közömbös lánnyal,aki még nem is izgatott..hát nagyon felejthető..sőtt..
2011. jan. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!