Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb.5 hetes terhes vagyok.2...

Kb.5 hetes terhes vagyok.2 pozitív tesztem is volt. Tegnap reggel begörcsöltem elmentem dokihoz, azt mondta petezsákot lát, magzatot és szívhangot nem. Menjek vissza 2 hét múlva. Ez most mit jelent? Lehet, hogy tegnap elvesztettem a bébim?

Figyelt kérdés
2008. júl. 8. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj a legrosszabbra, ilyen idős terhességnél még csak petezsákot lát a doki, és azt h méhen kívüli vagy belüli, még várj egy kicsit, kb. 2-3 hét, akkor már lesz szívhang... különben én is ugyan így vagyok!
2008. júl. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vesztetted el a bébid,még nincs ilyenkor szívhang majd a

hetedik héten fogja hallani ahogy a pici szíve ver,addig is ne idegeskedj,ha minden igaz nekd már hányngered is van és már valószínű el is kezdődtek a hányások vagy nem így van?

Majd ha válaszolsz leírom miért kérdeztem!

Ne izgulj nem lesz semmi baj!:):)

2008. júl. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Sok ismerősömnek görcsölgetett a hasa az elején és semmi baj nem történt... ilyen korban még csak petezsákot lát! ne aggódj!



Dia

2008. júl. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólókkal értek egyet.

A baba ilyenkor még egy kicsi sejthalmaz nem is emberformáju..a szíve pedig most készül, tehát még nem doboghat...légy türelmes két hét múlva rendben lesz.

2008. júl. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a biztató válaszokat! A 2 válaszolónak:gyakran émelyeg a gyomrom nem csak reggel hanem napközben is,de hányni nem hánytam.A melleim nagyon érzékenyek és feszülnek.
2008. júl. 8. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!