Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok még, ha lefeküdtün...

Szűz vagyok még, ha lefeküdtünk de nem véreztem?

Figyelt kérdés
Többször is "lefeküdtünk " anno a barátommal.De sosem engedtem teljesen és nem is vérzett. Most honnan tudhatom, hogy még szűz e vagyok: Orvosnál még nem voltam.Nem is megyek még egy darabig. Most lesz új kapcsolatom. És nemtudom mit mondjak szűz vagyok vagy nem? adjatok tanácsot
2009. jan. 29. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

.. .akkor veszti el a szüzességét valaki, ha péniszt raknak a puncijába kisszívem :) úgyhogy ha van szűzhártyád még, ha nincs, szűz már nem vagy ..........

-.-

2009. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy már, volt benned farok. Amúgy hülyeséget csináltál, kicsit dugni nem lehet. :P
2009. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit dugni:D LoL, ez tetszik:D


Nem vagy már szűz, bármilyen kicsit is tette beléd. Egyébként én sem véreztem az elsőnél, úgyhogy ez nem jelent semmit. Nem mindenki vérzik.

2009. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De amikor már kezdett fájni akkor onnan tovább nem engedtem. Na jo szűz nem vagyok akkor:-)
2009. jan. 29. 19:01
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehet, h. megvan a szűzhártyád, de szűz már biztos nem vagy.
2009. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de még gondolhatja azta baratom attol hogy az vagyok, ugye?
2009. jan. 29. 20:04
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolni bármit gondolhat :)

Az más, hogy te mit mondasz neki. Ajánlom az igazságot: mert már nem vagy szűz, de még tapasztalatod sincs a szex-ben.

2009. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
am használd bátran a keresőt;) amint a punciba pénisz kerül vagy a péniszre punci:) onnantól nem számít szúznek.A szüzesség elvesztése nem mindig jáár vérzéssel.
2009. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a szűzhártya még nem szakadt át:-) hmm szóval ez így működik aszittem akkor lesz valaki nem szűz ha megvolt rendesen:-D szóval nem szexeltünk rendesen de szűz sem vagyok:-D milyen jó:-D
2009. jan. 29. 20:38
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

hát nehezen tudom elképzelni hogy lehet félig szexelni....én sem véreztem ezek szerint én is szűz vagyok:)?nem hiszemXD

amugy van akinek nincs is szűzhártyája vagyis csak nagyon pici...az orvos sem tudná 100% ra megmondani neked...sztzem ez lelki dolog..csak te tudhatod magadról hogy szexeltél e már vagy nem...

Ne akard becsapni az új párod, mond el őszintén mi volt...nem vagy szűz, de ez semmit nem jelent...mivel csak párszor szexeltél eddig, és az sem volt az " igazi...sztem érteni fogja hog kb olyan ovatosan kell veled bánnia mint ha szűz lennél..

2009. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!