Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom azt mondta nekem,...

A barátom azt mondta nekem, hogy már nem szűz. De miután lefeküdtünk, bevallotta, hogy én voltam neki az első. Miért nem mondta ezt meg?

Figyelt kérdés
Pedig mindent megbeszélünk, és énis elmondtam neki, hogy szűz voltam.Én 16vagyok, a barátom 17.
2008. aug. 25. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg úgy gondolta, hogy 17 évesen ciki szűznek lenni. Előtted nem akart beégni. Biztos te is jobban féltél volna az első szextől, ha megmondta volna, hogy ő is szűz.
2008. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Én mikor elvesztettem a szüzességem 14 voltam én is azt mondtam a bnőmnek ,hogy nem vagyok szűz tapasztaltabbnak akartam látszani :)
2008. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
szerintem tapasztaltabbnak akart látszani, talán csak azért, hogy te kicsit nyugodtabb legyél, hogy kettőtök közül legalább ő tudja, mit csinál :D
2008. aug. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Igen, több mint valószínű, hogy csak cikinek érezte... Kár, hogy így látja, szerintem nem ez az igazán ciki.
2008. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
5%

hát gondolom nem akart kihagyni egy jó lehetőséget a szexre. és ha megmondja hogy szűz akkor nem lesz szex.


gondolom gyáva/félős barátod lehet. nem lenne vele gond, de a jövöben is mindent csak később mond el akkor gondolj bele csak hova vezet: megcsaltalak,ja még nem mondtam,féltem szólni.

ja és már 1 másik nővel élek, ja nem mertem szólni.

2008. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:)
2008. aug. 28. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!