Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves leszek ebben a hónapba...

19 éves leszek ebben a hónapban, és még szűz. Ez normális?

Figyelt kérdés

Rendes párkapcsolatom sem volt még soha,mert vagy leakartak fektetni nagyon hamar ,vagy aki nekem tetszett,annak én nem tetszettem.

Ha ez segít: 170 centi vagyok, 60 kiló alatti,hosszú,nem festett fekete hajú.

Vajon mi lehet a baj,mert én már kezdek aggódni...

Köszi előre is az értelmes válaszokat!


2011. jan. 9. 15:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
11%
A fekete haj elég nagy baj.
2011. jan. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
80%

elvileg ha 20 éves korodig nem veszted el akkor amputálni kell a bal lábadat térd alatt.

mér lenne baj?így alakult..

bocs az offért

2011. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%

Ha most megnyugtatást vársz..biztos vannak olyanok akik azt mondják nem normális, és van aki szerinte nem.

Az igazságot csak te tudod, mért alakult így,ne mások mércéje szerint döntsd el. Én is 19 éves vagyok, és még nem volt senkim. Nem azért mert nem akartam,vagy félek tőle, így jött össze..és ennyi.

Aki cikinek tartja, az azért tartja annak, mert valószínű neki összejött, az nem tudja beleképzelni magát a helyedbe. Ezekkel nem azért nem kell foglalkozni mert bunkók, hanem ha foglalkoznál velük, csak az önértékelésed menne még lejjebb...aminek semmi értelme, mert akkor a kígyó a saját farkába harap...

Ez csak egy vélemény.

2011. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%
Előző vagyok..*Ha most megnyugtatást vársz..biztos vannak olyanok akik azt mondják nem normális, és van aki szerint nincs ezzel baj.
2011. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
Az a nem normális, hogy nem érzed annak.
2011. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
81%

Az normális hogy 19 éves vagy, dehogy ilyeneken gondolkodsz az nem normális. Akit én most szeretek 21 éves és szűz, na és akkor mi van? Ez szerintem egyáltalán nem fontos, a felfogása az ami fontos...

23/f

2011. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
11%
Nem lehet, hogy nagyon válogatós vagy?
2011. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat! :)
2011. jan. 9. 17:19
 9/30 anonim válasza:
52%
sZTEM teljesen normális én 27 vagyok és szűz
2011. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
86%

Dehogyis baj :) Ha én se találok 19 éves koromig olyan lányt, akit érdemesnek tartok, akkor én is szűz leszek 19 évesen. Másnak amúgy sem kell tudni rajtad kívül. :)

15/F

2011. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!