Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az ujjazás ritka a szűz...

Az ujjazás ritka a szűz lányok körében?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 19:53
 1/10 nielindi ***** válasza:
engem ujjazott a barátom, mikor még szűz voltam. pettingeltünk sokat mielőtt lefeküdtem volna vele.
2011. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Épp az, h az ő körükben a legmenőbb!

Mert ugye így szűz marad, de tudja élvezni a dolgot.

Aztán meg játszák egymás előtt az eszüket, h ők meddig kihúzták:D

2011. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hát nemtom, engem biztos feszélyezne, ha körbeállnának a szűz lányok, de ujjaznék tovább.
2011. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
20:31 : ott a pont! :D
2011. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nem divat, sőt! Egy szűz lánynak fájdalmas az ujjazás (10-ből 7 alkalommal biztosan.)
2011. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én annó élveztem. Kitűnő kezdés ahhoz, hogy megtudd, milyen az, ha valami van bent...:) Természetesen ehhez már némileg be kell nedvesedjen az ember.


19/L

2011. jan. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ez lánytól függ,hogy akarja-e,vagy élvezné-e.Én pl.,mikor szűz voltam nem hagytam,sőt utána sem nagyon,csak akkor ha előtte a fiúmat láttam,hogy kezet mosott.Nekem ez olyan pszichés dolog,nagyon finnyás vagyok az ilyen dolgokra.
2011. jan. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Én nagyon élvezem, a barátom nagyon jól csinálja és még szűz vagyok. Előtte még csak azt sem engedtem senkinek hogy odanyúljon, most meg már igénylem. Ez szerintem mindenkinél változó. :)
2011. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is szűz vagyok még. Az eddigi barátaimnak nem akartam engedni mert tartottam tőle, hogy nem lesz jó mert, hogy elég szűk vagyok, de a mostani barátommal kipróbáltam. Kicsiit fura érzés volt elsőnek de egy pár perc múlva már nagyon kellemes érzés volt. Szerintem jó azért is mert ezzel is fel lehet készülni a szexre.
2011. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha durván csinálja akkor lehet attól fáj, vagy ha túl 'benyúl' attól is. De ha jól felizgultál és elengeded magad(100%-ban) akkor tuti élvezni fogod! Én is szüz vok és lehet élvezni! :)
2012. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!