Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha még szűz vagyok, ujjazás...

Ha még szűz vagyok, ujjazás közben érezhetem a szűzhártyámat?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
mátmint?maszturbálásra gondolsz?mert ha a barátod ujjaz meg akkor te nem érezheted!:Psajátmagadnak sem angyon,de próbáld ki:D
2009. júl. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
maszturbálásra gondoltam.
2009. júl. 18. 14:59
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

én még sosem éreztem és sosem láttam a sajátomat:)

16/l

pedig szűz vagyok

2009. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem, azt nem lehet érezni, az sokkal bejjebb van
2009. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
74%
De lehet!! Én is érzem. Mert onnan már nem megy följebb az ujjam és fáj ha tovább akarom....
2009. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

14:48: marhaság. A szűzhárty a hüvelybemenetnél van. Én már csak tudom, nőből vagyok. Kép: [link]


Ujjazás közben éreztem a szűzhártyámat, amikor még szűz voltam. Mármint amikor magamnak csináltam. Egy gyűrűszerű hártya, ami feszítésre, tágításra fájt. Ma már nincs ott semmi, hiszen a férjemmel rendszeresen élünk szexuális életet.

2009. júl. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
a szűzhárty a a méhnyaknál van. a hüvely kb 10-15 cm (legalábbis ilyet is olvastam, és ez elég hihető, és konkrét)
2009. júl. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Még egy marhaság. A szűzhártya nem a méhnyaknál van, hanem a hüvelybemenetnél. Hol szedtek össze ennyi baromságot?? Láttatok már bioszkönyvet belülről???


Szűzhártya a hüvelybemenetnél: [link]

Méhnyak vagy méhszáj: [link]


Szűzhártyáról a neten: [link]

Szűzhártya

A külső húgycsőnyílás alatt a vestibulumban található a hüvelybemenet. A hüvelybemenetben egy körkörös, jelentéktelen, ismeretlen funkciójú hártya található, a szűzhártya. A legtöbb ember nem is tudja, hol van, azt hiszik, valahol a hüvely mélyében, a méhnyak táján helyezkedik el.

2009. júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Sőőt, még meg is kostolhatod;)
2009. aug. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok annak akinek a szűzhártyája a méhnyakánál van.

Ha valaki nincs tisztában az emberi testtel, a sajátjával vagy épp az ellenkező nemével, az nem osztogasson tanácsokat.


Igen! A szűzhártya a hüvelybemenetednél van. Ha oda nyúlsz és nem olyan rugalmas vagy épp kicsit szűk akkor érezheted. Amúgy ha kíváncsi vagy magadra vegyél elő egy kis tükröt és nézd meg magad alulról.

Barátkozz és ismerkedj a testeddel!!!

2009. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!