Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek rossz dolog, ha a...

Szerintetek rossz dolog, ha a szüzességemet egy prostival (nem az útszéli fajtával, hanem aki otthon, tiszta környezetben "dolgozik") veszteném el?

Figyelt kérdés
Nyilván a legjobb lenne ha egy barátnővel történne meg, de mivel nincs még láthatáron sem, és már mondhatni eléggé kívánom a "témát", így gondoltam rá... Várom a véleményeteket.
2011. jan. 10. 05:00
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha neked ez nem gond, akkor nyugodtan. Más meg tök mindegy mit mond.
2011. jan. 10. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel lány vagyok, nekem elég nagy eszmei értéke volt (hülyén hangzik, tudom, de ez is egy vélemény), nyilván erről egy fiú, vagy akár egy másik lány másképp gondolkodik. De ha nem is "útszéli", attól még prosti, a jövőbeni barátnőd biztos nem lesz elragadtatva majd ettől, ha szóba kerül :) Egy fokkal talán jobb lenne, ha egy bulin környékeznél meg egy ittas, könnyűvérű leányzót, nem? Bár tényleg a te dolgod...
2011. jan. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
A jövőbeli barátnőnél lehet terelni. Nem szép dolog, de ez van. Én pl soha nem voltam szűz, ha csaj kérdezte :)
2011. jan. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért vigyázni kell, komoly kapcsolatban a terelgetés nem lehetséges opció:) Nagyon komolytalan és gyerekes megoldás, ráadásul nem is fair.
2011. jan. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Terelgetni tényleg nem szép dolog. Ha valaki mindig eltereli a témát, biztos nagyon mély érzelmi kötődéssel szeret valakit és tartós kapcsolatai lesznek... Hol van a bizalom?

Őszintén szólva én nagyon nem örülnék, ha a barátom akár egyszer is egy prostituálttal feküdt volna le. Én megbízok a barátaimban, lányt meg tudsz találni magadnak, ha akarsz csak keresni kell, az is sokkal jobb, mintha fizetnél érte.

2011. jan. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg ne zavarjon, kedves kérdező, hogy ez a kérdés már kismilliószor volt. Nem kéne a kérdés írása gomb helyett elöbb a keress gombot megtalálni, hm?
2011. jan. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha lesz pár hónap/év múlva egy nagyon komoly kapcsolatod és szóba kerül a dolog, nagyon szégyellni fogod.

Ha könnyen el akarod veszteni, akkor itass le valami ribit és vidd ki a bokorba. Pontozzatok le, de még mindig jobb.

2011. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok van... Valójában csak felmerült bennem a kérdés, kíváncsi voltam, hogy én csinálok belőle ügyet, vagy valóban az lenne a helyes ha nem tenném meg...
2011. jan. 10. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!