Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon rossz anyagi helyzetbe...

Nagyon rossz anyagi helyzetbe kerültünk, otthon végezhető munkára lenne szükségem, ki végzett már ilyet és járt vele sikerrel? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Az anyagi helyzetünk jelentősen megromlott az utóbbi pár hónapban. A páromat fél évvel ezelőtt műtötték meg, sajnos azóta sem gyógyult még fel, nem terhelheti magát, sem ülő, sem nehéz fizikai munkát nem végezhet. Én 30 hetes kismama vagyok, én sem mehetek vissza a régi munkahelyemre, de kénytelen vagyok valamilyen munkát vállalni. Sajnos nemrég átvertek egy internetes oldalon meghirdetett munkával, úgyhogy most már valami olyan kellene ami tényleg valós és itthon végezhető. A ráfordítandó idő nem számít, bármennyi időt hajlandó vagyok feláldozni rá! Nagyon fontos lenne! Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 19. 19:07
 1/2 anonim válasza:
Vállalj sütést.
2011. jún. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem nem nagyon megy a sütés sajnos ... Ezen a téren nem túlzottan kiemelkedő a teljesítményem. :(
2011. jún. 23. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!