Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kérhetnék egy segítséget?!

Kérhetnék egy segítséget?!

Figyelt kérdés
sziasztok!!az van hogy még szűz vagyok és hát a leendő barátnőmmel elterveztük hogy lefekszünk persze még van kb 1 hónapom!!:D ám az lenne a kérdés hogy masztizás közben hát...olyan 10-15perc mulva már kész is vagyok és ez fog vmit befolyásolni esetleg az együttlétnél??persze az első alkalomnál hamar megleszünk(megleszek) de ez nem fog átesni a többi alkalomra hogy hamar elmegyek???csak norm.válszokat köszi!!18/f
2011. jan. 13. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnél hamar el fogsz menni, de idővel egyre tovább fogod bírni.
2011. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dag ***** válasza:

hali!

hát haver könnyen előfordulhat hogy az első menet az csak pár lökés lesz!!! De a második már hosszabb lesz tutira!

Vagy sex előtt 1-2 órával(vagy amikor a helyézet úgy adja)

Nyomda a fürge ujjak 5 percét! Akkor nem mész el hamar!

2011. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dag ***** válasza:
*nyomd*
2011. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én masztizáskor hamar el megyek. De viszont az elsőnél nekem 45 perc volt minimum és jó volt nekem is meg barátnőmnek is. Szoval ez majd akkor derűl ki. De szerintem ha ez elsőnél hamar el fogsz menni azt meg érti a barátnőd.
2011. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat és sokat fognak segíteni!!!:):D:D
2011. jan. 13. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ezt a teljesítményt idővel élesben is hozod, a barátnőd nagyon boldog lesz! :) Sok sikert! Ja, és elsőre valszeg neki se élete legnagyobb élménye lesz. Nem a Te hibádból, csak mert a nőknek fájhat is az első. Persze ez nem törvényszerű.
2011. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
persze csak ő már nem szűz!!!de köszi a választ!!:D
2011. jan. 13. 20:13
 8/8 anonim ***** válasza:
verd ki sex elött,úgy nem mész el hamar
2011. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!