Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Üdv! Kérhetnék tőletek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Kérhetnék tőletek egy kis segítséget?

Figyelt kérdés
Gondba vagyok 26 éves srác vagyok és az a bajom hogy egy 50éves aszony szó szerint szerelmes belém közöltem vele hogy ez nem fog menni minden nap felkeres sír állandójan azt mondja hogy öngyilkos lessz azt meg én nem szeretném kérdésem hogy mondjam meg neki azt hogy felejtés a nevem mert nem érti meg jó szóval!
2010. aug. 18. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
"takarodj főzni büdös banya!"
2010. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyenesen, őszintén. Fejezd ki neki a nemtetszésedet őszinte, egyenes szavakkal. Ha így sem érti, tisztelet ide, vagy oda, durvábban mondd meg neki.
2010. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

egyszer csináld meg, vedd el a nyugdíját, írasd bele magad az örökségbe, aztán tölts vele egy éjszakát, kapjon szívrohamot.

aztán még gazdag is lehetsz, senki nem fogja megkérdezni, honnan a sok kics.


a nők ezt csinálják.

2010. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Üsd agyon :D


Viccet félretéve, szerintem beszélj valakivel, aki ismeri őt is és téged is, hátha tud segíteni valamit.

2010. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

50 évesen még így is nézhet ki szóval ez nem mond semmit, hogy 50.


[link]

[link]

[link]


Miért nem akarsz tőle semmit? Komolyan kérdem.

2010. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát, mondd meg neki egyenesen
2010. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát elég nagy szarban vagy... most ha egyenes ember vagy akkor megteszed azt hogy elmondod neki az igazat de ha sunyi alamuszi akkor nem szólsz és szenvedsz.figyelj még egy ideig el sunnyoghatod a dolgot de ha így folytatod nyomulni fog...és nem fogod tudni elkerülni a dolgot. ez van
2010. aug. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot mindenkinek!:-)
2010. aug. 19. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!