Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek, hogy legyőzzem a...

Mit tegyek, hogy legyőzzem a gátlásaimat, ne törődjek másokkal, és végre együtt lehessek a barátommal?

Figyelt kérdés

A barátommal másfél hónapja járunk, nekem annak ellenére, hogy 19 éves vagyok, semmi tapasztalatom nincs a párkapcsolatokkal, a szexxel kapcsolatban. Viszont már őrölten kívánom Őt, vágyom arra, hogy legalább petting legyen köztünk. DE mégis félek. Nem attól, hogy meglát meztelenül, vagy fájna, vagy ilyesmi. Hanem úgy érzem, hogy nem helyes, ha ilyen hamar megnyílok előtte. Mit fognak szólni hozzá mások, ha kiderül. A szüleim irtó mérgesek lennének tudom, ha ilyen hamar odaadnám neki magam. Azt sem engednék meg, hogy együtt aludjunk, pedig nem történne semmi olyan. És annyira szörnyű, hogy küzdenem kell az érzéseim ellen. Szeretem a barátomat, ő is engem, tudom, hogy vigyázna rám, és biztonságban lennénk. De engem túl szigorúan neveltek, és mindig azt mondták, hogy csak olyan fiúval történjen bármi is, akit szeretek, akit régóta ismerek. Most mit tehetnék? Engedjek a vágyaimnak, vagy még önmegtartóztassak, és szenvedjek? De attól félek, hogy később is csak halasztanám, mert úgy érezném, hogy 3 hónap járás sem elég, aztán lehet, hogy 6 hónap után is ezt mondanám, mert a szüleim azt "verték belém", hogy kb. egy év az az időtartam, ami után már meg lehet bízni egy srácban. Ez nem igaz ugye? Én most is bízok a barátomban. A legnagyobb gond, hogy a barátnőim is nagyon konzervatívak, nem is nagyon lehet velük beszélni ilyen témákról, és tudom, hogy ők is azt mondanák, hogy még csak a kezét fogjam a páromnak, de tovább ne menjek.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. febr. 1. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Már felnőtt nő agy tulajdonképpen te döntesz a sorsod felöl.Mivel már 6 hónapja együtt vagytok megengedhetnttek magatoknak minimum egy kis pettinget.Engem is igy neveltek a szüleim ahogy téged.De szerintem a szerelem vak és ha vkit szeretünk és megbizunk benne akkor akár szex is lehet.De ezt nem kötelező elmondanod a szüleidnek max az anyukádnak.Tedd azt amit jónak látsz.
2009. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja bocs nem vagytok együtt hat hónapja akkor még szerintem is várhatsz vele!!!
2009. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Miért kéne erről mindenkinek tudnia??Én a párommal lassan 2 éve vagyok együtt...jártunk 1 hetet,aztán ö bejelentette,hogy az exét szereti...1 hét mulva előállt azzal a szöveggel,hogy..segítsek neki lerázni a bnöjét...segítettem neki,mert én nagyon megszerettem ezt a srácot..és miután segítettem neki,kérdezte,hogy nem-e próbáljuk meg újra?Azt hittem,hogy felfogom pofozni ha meglátom..de nem ez lett..ö megcsókolt,...én nem csókoltam vissza..jártunk 2 hetet,nagyon féltem,hogy megint elhagy,de nagyon kívántamés lefeküdtem vele..senkinek sem mondtam el...3 hónap után mondtam neki először,hogy szeretem...és akkor már biztos voltam benne,hogy nem fog elhagyni senkiért...és azóta együtt vagyunk..kisebb nagyobb veszekedésekkel,de..az melyik kapcsolatba nincs?:) nagyon szeretjük egymást...és 100%osan megbízunk egymásban...Szerintem erről senkinek nem kell tudnia..Majd ha biztos leszel benne,hogy tartós lesz a kapcsolatotok,akkor mondd el a szüleidnek,hogy megtörtént a dolog..Ez a te magánügyed...és ettől nem vagy k*rva,se r*banc...ez hülyeség..a barátoddal csinálod..nem 1 ismeretlen emberrel...szereted...tudod,hogy nem ver át..akkor meg?:) sok sikert!!
2009. febr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az én anyukámat is így nevelték a szulei, aminek az lett a kovetkezménye, hogy nem tud kozel kerulni az emberekhez úgy, ahogy normális esetben kellene.

Szerintem nem kéne vele várni 1 évet mert semmi értelme, max. 2 hónapot és ne gondolkozz azon, hogy mit mondanak mások, mert úgy soha nem lehetsz boldog! Az emberek mondanak hideget-meleget, de nemkell veluk foglalkozni, csak azt csináld amit te érzel és te jónak látod, ne másokat kérdezzél meg errol mert ez csak és kizárólag a te magánéleted és senkinek semmi koze hozzá, hogy te mit csinálsz a pároddal!

Remélem tudtam segíteni...

2009. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Másfél hónap után egy kis felderítést minimum megengedhettek már egymásnak! Simogatás ruhán keresztül, majd később ruha alatt is... többet még talán ne (tudom, hogy nehéz megállni - de az ilyen simogatás is annyira jó már ilyenkor, hogy érdemes kibírni).

Erre még a szüleid sem mondhatják azt, hogy sok lenne. És nem kell hozzá feltétlenül együtt aludni: elég, ha külön szobában vagytok.

Remélem, azért csók már volt... ha nem, akkor inkább kezdjétek azzal.

2009. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A szexxel még várjatok. De minden más örömszerzési mód teljesen rendben van ;) nem kel ajtóstul rontani a házba, egyből szexelni, hidd el a szájával vagy kezével is el tud juttatni a mennyországba :)

sok sikert!

2009. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia, azt hiszem, értem a problémát:) En sem kértem a szuleim beleegyezését, de mindig fontos volt, hogy mit gondolnak rólam.

nekem a párommal -aki azóta a férjem - eléggé intenzív volt a kapcsolatunk. mikor osszejottunk, 20 éves voltam, júunius volt, nyáron el-elmentunk egy-két napra barátokkal, magunk kirándulni, nem nagyon helyesellték a szuleim, de mivel ismerték ot, és látták, hogy másként vagyunk, mint a korábbi barátommal, hagyták. Persze, féltettek, de bíztak bennunk. majd visszamentunk egyetemre, és minden szabad percunket egyutt toltottuk. 2 hónapja voltunk egyutt, amikor eljutottunk a pettingig, de csak fé lév után voltunk eloszor igazán egyutt. Nem bántam meg, hasonlo aggályaim voltak, mint neked, de nagyon jo volt így is. Nekem is elég konzervatívak a szuleim - legalábbis annak idején így láttam, ma már azt gondolom, hogy teljesen normálisak. Nem a szexet nézik rossz szemmel, hanem a fuvel-fában-t. Tudják, hogy egy komoly, felnott kapcsolathoz hozzá tartozik a szex is. úgyhogy nem tudták meg, hogy mikortol, de biztosan tudták, hogy egyutt vagyunk. Mikor ocsém kerult hasonlo cipobe, ugyanez volt a helyzet - 20 évesen hozta haza a barátnojét, aki azóta is sokat van nálunk, de mivel ismerik ot, látják, hogy nem futokaland, nem szolnak semmit, pedig tudják.

Ha úgy érzed, szereted, és szeretnél tovább lépni, nem kell rogton a kozepébe, szép lassan megismerhetitek egymást, az is nagyon jó. Esetleg ha a szuleid megismernék a barátodat, és megkedvelnék, lehet, hogy kevésbé aggódnál ilyesmin.

2009. febr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szexszel - így kell helyesen írni


Amúgy még tényleg várhattok, nem hajt a tatár.

2009. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy már nem bírod tovább, akkor miért tartanád vissza magad? Ne érdekeljen, hogy mit gondolnak mások, csak ti ketten vagytok, és ez a lényeg. Hidd el a legboldogabb percek várnak majd rád. Nekem is ilyen volt az anyukám, és nem csak a fűvel- fával, hanem ha egyvalakivel már akkor is *rva, felfogás. Ne hagyd, ha megtudja, akkor meg úgyis megbékél, úgysem lesz más választása. Ha igazán szeretitek egymást elválaszthatatlanok vagytok. A szeretkezés az egyik legjobb dolog a világon. Ha valaki szerelemből csinálja, akkor annál szentebb dolog nem létezik számomra. Vegyetek óvszert, és élvezzétek a boldog pillanatokat! :)
2009. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!