Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz lenne ha másfél hét járás...

Gáz lenne ha másfél hét járás után akarnék lefeküdni vele?

Figyelt kérdés
15 vok ő 19 én még szűz.nyaralok és összejöttem vkivel és el is veszteném vele.szerintetek korai lenne?
2011. júl. 26. 02:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
47%
éhes vagyok mit egyek?
2011. júl. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
szart-.-"
2011. júl. 26. 03:00
 3/29 anonim ***** válasza:
38%
én meg szomjas :/
2011. júl. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
100%

Igen, szerintem korai lenne. :/ 15évesen még ne akarj szexelni, főleg ne másfél hét után... az első nagyon befolyásoló, kihatással lesz a hátralévő szexuális életedre. én 3évig voltam szerelmes, és tudtam, hogy a srác sosem fog viszont szeretni, viszont egyéjszakásra jó lennék neki, és bele is mentem, 17évesen,mivel szerettem nagyon.. életem legrosszabb döntése volt! csak olyannal érdemes, akiről már biztosan tudod hogy szeret, és te is szeretes..

17/L

2011. júl. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
66%
közbe találtam kaját :D
2011. júl. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
második köszönöm az értelmes választ.:)am azt tudom h ő nem olyan h csak arra kellek neki de lehet h másfél hét még télleg kevés:/
2011. júl. 26. 03:03
 7/29 anonim ***** válasza:
69%
szívesen am már ittam narancslét fini volt :D
2011. júl. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
100%

Ha vársz, azzal rosszat nem tehetsz, csak jót. ugyanis ha valóban nem csak egy alkalomra akar, akkor még később is akarni fog.. :) amíg ő nem sürgeti, te se hozakodj elő vele. amennyire megtapasztaltam,a srácok különben se szeretik, ha egy lány tudomásukra hozza, hogy le akar feküdni vele... ők szeretnek megkűzdeni a lányért ;)

(az értelmes válasz alkotója voltam:D)

2011. júl. 26. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
köszi, értelmes válasz alkotója:)
2011. júl. 26. 03:11
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sőt már a találkozásotok után 10 perccel meg kellett volna történnie. Mi az, hogy vársz másfél hétig?


"...am azt tudom h ő nem olyan h csak arra kellek neki"


Ez mégis honnan tudod? Mert azt mondta? Nyilván nem azzal fogja kezdeni, hogy de megb.sználak, hanem, hogy mennyire fontos vagy neki és mennyire szeret stb.

Tedd meg nyugodtan, de utána ne csodálkozz, ha feléd se fog nézni, te pedig ki fogsz borulni miatta. Hiába fogja mindenki azt javasolni, hogy ez még túl korai, rengeteg dolog van, amit az ember csak a saját kárán képes megtanulni.

2011. júl. 26. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!