Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Korai? Korai lenne 1év járás...

Korai? Korai lenne 1év járás után 15 és fél évesen lefeküdni a barátommal? Ő 18 éves, és mindketten szüzek vagyunk.1hónap járás után elkezdtünk pettingelni, néha nagyon megkívánom és ő is.

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 09:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha csak annyit írtál volna, hogy 15 éves vagy, akkor azt mondanám, korai. De ha már egy éve együtt vagytok, és TE IS AKAROD, akkor nem korai. De ha egy kicsit is nem akarod, akkor korai. Egyáltalán nem ciki, hogy nem fekszel le 15 évesen a barátoddal. Én 20 voltam, és nem bántam meg.
2011. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Én nagyon szeretem őt és ő is engem. A szüleim korainak tartják azért kérdeztem meg itt is. Szerintem mi fel vagyunk rá készülve testileg és lelkileg is.

2011. jan. 16. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!