Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele vagy várjak...

Lefeküdjek vele vagy várjak még? 18 éves lány vok, még szűz (önkielégítést végzek kb 1 éve), barátom 21. kb.2 hónapja járunk.

Figyelt kérdés

Eddig nem volt barátom, pedig nem vok csúnya lány. Két hónapja összejöttem egy 21 éves sráccal, aki nagyon szeretné ha lefeküdnénk. Jól érzem magam vele, már sokat pettingeltünk. DE Ő E AZ IGAZI? félek csak a szex érdekli. Nagyon kívánjuk egymást, és nem sokáig fogom bírni, hogy ne történjen meg. A szüleim ellenzik ezt a kapcsolatot, mert nem magyar származású. De mi ennek ellenére is találkozunk, csak titokban. Mit tegyek?

Azt mondja szeret...


2009. febr. 2. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Titokban találkozgatni nem túl jó ötlet, még ha ellenzik a szüleid akkor sem! Előbb-utóbb le fogsz bukni! Ezt nem bántásból mondom, de tényleg így van, hogy a hazugság mindig kiderül! A szexel pedig várj, amíg azt nem érzed, hogy tényleg igazán SZERETKEZNI akarsz! Mert ugye bár nem ugyan az! 2 hónap után én nem adnám oda magam, de te tudod! A te életed, te döntésed! Úgy rontod el vagy éppen boldogítod ahogyan csak akarod!
2009. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
44%
Szerintem simán lefeküdhetsz vele ráadásul hamarosan itt a valentin nap és akkor még jobb lenne és emlékezetes nap:) A szüleiddel ha jó a kapcsolatotok akkor simán beszélhetsz velük hogy milyen aranyos és vicces stb. és akkor hátha beleegyeznek a kapcsolatba.
2009. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
67%
Hogy ő e az igazi, azt előre nem lehet tudni, de ha csak a szex érdekelné, nem lenne veled 2 hónapja. Amugy nem értem miért baj, hogy nem magyar? Akkor milyen származású? Ha szereted, akkor én a helyedben nem foglalkoznék a szülőkkel, majd megbékélnek, elvégre már 18 vagy, nem szólhatnak bele.
2009. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
66%
Amit jónak látsz de szerintem még jólenne ha várnál.
2009. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, akár házasság után, 3 gyerekkel is el lehet válni.
2009. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

23 éves vagyok. Mostanság érintett meg a szerelem szele. Mi is rengeteget pettingeltünk és kb. a 2. hónap körül már őrülten kívántuk egymást. Végül 4 hónap után történt meg a dolog. 1 hónapra rá meg kihajított. Én is azt hittem szeret, nyugodt szívvel adhatom neki a szüzességem. De mint utólag kiderült, életem egyik legnagyobb hibáját követtem el és sajnos nem csinálhatom vissza :( Megkapta, amit akart és kihajított, mint macskát sz*rni... Miközben én végig azt hittem, minden rendben, valóban szeret. Aztán megkapott, majd 1 hónap múlva bejelentette, hogy vége, nem szeret, nem kíván stb.

Remélem, te nem így jársz majd...

2009. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

18 éves vagy akkor sztem már a szüleidnek már annyi beleszólása nincs!!Mert már felnőtt vagy.. :) és ha tényleg szeretitek egymást és jól érzutek magatokat együtt akkor igen.. :) simán lefeküdhetsz vele.. :) majd szoríttok.. :P


és még azt szeretném megkérdezni h milyen származású? :D

2009. febr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
hogy hogy a szüleid ellenzik a kapcsolatot mert nem magyar származásu :O :O??? ne törödj a szüleiddel! és ha kedveled a srácot, akkor miért ne szeretkeznél vele? az én férjem kanadai és ráadásul fekete. és már 6 éve együtt vagyunk (2 éve házasok) van egy gyönyörüszép kisfiunk. és a férjem vette el a szüzességem. ugy hogy nem a szintöl sem a származástól nem függ hogy egy ember otthagy vagy sem. pl ha egy magyarral feküdnél le és a szüleid is nagyon szeretik, és ott hagy miután megkapott... mit szólnának hozzá a szüleid?? te döntsd el hogy kivel akarsz lenni és hogy mikor!!
2009. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat, román származású. Mondtam neki hogy várjunk még, belement. csak kérdés hogy meddig?

én szerintem fél év kell ahhoz hogy valakiben annyira megbízzam hogy odaadjam magam neki, ezt mondtam neki is..azt mondta hogy megvárja, de azért egyfolytába probálkozik..

nekem fontos hogy kinek adom oda magam, szigorúak a szüleim ezen a téren, szerintem kinyírnának ha megtudnák.De úgy érzem h szeretem, de nem akarok összeveszni emiatt a szüleimmel sem. Általába a szülőknek igazuk van, de nem is adnak neki esélyt hogy bebizonyítsa.

2009. febr. 2. 22:06
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta Rómeó és Júlia:) bocsi! a 21.századba vagyunk, ahogy Ti érzitek, ahogy neketek jobb:) felnőtt emberek vagytok. D
2009. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!