Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele vagy várjak...

Lefeküdjek vele vagy várjak még? 18 éves lány vok, még szűz (önkielégítést végzek kb 1 éve), barátom 21. kb.2 hónapja járunk.

Figyelt kérdés

Eddig nem volt barátom, pedig nem vok csúnya lány. Két hónapja összejöttem egy 21 éves sráccal, aki nagyon szeretné ha lefeküdnénk. Jól érzem magam vele, már sokat pettingeltünk. DE Ő E AZ IGAZI? félek csak a szex érdekli. Nagyon kívánjuk egymást, és nem sokáig fogom bírni, hogy ne történjen meg. A szüleim ellenzik ezt a kapcsolatot, mert nem magyar származású. De mi ennek ellenére is találkozunk, csak titokban. Mit tegyek?

Azt mondja szeret...


2009. febr. 2. 18:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem azokat,akik azt irják, h ne feküdjön le vele. Miért? Nem 13 éves már akire figyelni kell, ha úgy érzi, h már készen áll rá, akkor nyugodtan. Nem fog bele halni. Nem a középkorban élünk már.
2009. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Akárhány éves is, egy nő lelkére mindig figyelni kell!!! És ezt a pasik nem teszik meg, így magát kell megóvnia az esetleges csalódásoktól! Szal amíg kétségeid vannak, ne tedd és ha már nincs kétséged, akkor is jól gondold meg, hogy ne járj úgy, mint én, aki 23 évesen is lelki sérülést szenvedett azért, mert hitt egy hazug pasinak és nekiadta legnagyobb kincsét!
2009. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
ez szomorú, megfontolom nagyon mit fogok csinálni..még annyira nem tudok benne bízni sajnos, gondolom ez idővel megoldódik..amugy meg itt a Valentin nap, remélem eszébe jut!
2009. febr. 3. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!