Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az anyák valóban látják a...

Az anyák valóban látják a lányukon, hogy már nem szüzek? És ha igen, milyen jelei vannak?

Figyelt kérdés
2008. jan. 25. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég vesztettem el a szüzességemet, de még anyumnak nem mondtam el... de lehet, hogy sejti. Olyan jelek lehetnek esetleg, hogy nyíltabban beszélek vele a szexről, vagy amikor vásárolgatunk szexy fehérneműket is veszek, de szerintem ezt a dolgot könnyen el lehet titkolni, ha akarod és tudod... bár nem biztos, hogy ez a legjobb megoldás. Jobb ha egy anya tudja, hogy a lánya szűz-e vagy sem, hiszen egy csomó dologban tanácsot tud adni a lányának és segíthet neki, ha netán valami baj lenne.
2008. jan. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is könnyen el lehet titkolni de az nagyban függ attól milyen viszonyban vagy anyukáddal.

tény nem biztos h jo dolog eltitkolni. de ezt neked kell eldönteni hogy megbizol e annyira benne fontos neked annyira h elmond neki

2008. jan. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem látják, esetleg gyanakodnak. Külső jele nincs. A szűzhártyát meg nem szokták a szülők ellenőrizni.
2008. jan. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg az édesanyáddal való kapcsolatodtól függ. Ha olyanok vagytok akik nyíltak egymással, megbeszéltek mindent, akkor valószínűleg fel fog neki tűnni, hogy valami megváltozott. De ebben az esetben nyugodtan el is mondhatod neki. Ha viszont a kapcsolatotok zárkózottabb akkor más a helyzet, velem is így volt. Nem vagyunk rosszban egymással anyukámmal, de nincs meg köztünk az a közvetlen barátnői viszony. Soha nem beszélgettünk a szexről, egyszerűen nem volt igényem rá, hogy vele beszéljem meg ezeket a dolgokat és Ő sem kérdezett igazából semmit. Ha valami nagyobb problémám volt azt elmondtam neki, de a szüzességem elvesztése például soha nem került szóba.

Szóval szerintem ha szükségét érzed annak, hogy elmond édesanyádnak akkor tedd, ha rákérdez ne tagadd le, de nem muszáj erőltetni a témát:)

2008. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Szereintem ellehet titkolni ...Ha anyud megbizik benned és nem nagyon gyanakodó akor igen...Deh mind ezek nicnsenek meg akkor nem lehet eltitkolni szentem...Deh jobb ha elmondod mert akkor nem élvezheted annyira a szexuális életet hisz szorongsz az miatt h anyud nem tud rola...Legalább is nekem ez gondod jelentett anoo...
2008. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akinek jó a kapcsolata az anyjával, az úgyis látja rajta.-)

Akinek nem, azok valószínü nem beszélnek róla, de ettől még az anya érzékeli, hisz anya. Nekem sem volt jó viszonyom anyámmal, sosem került szóba, hogymikor vesztettem el a szüzességem, de ma felnőtt fejjel tudom, hogy ő mindig tudott mindent a maga módján:-)

2008. jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
tulajdonképpen mit zavar az ha látja h nem vagy szűz vagy akármi mást?! túl sokat rágódsz marhaságokon marhaságokon és ez nem kóser...
2008. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
pár hete vesztettem el de anyumnak felse tünt szóval szerintem hacsak nemvagy olyan alkat mármint nem érintett rosszul annyira a dolog h "az arcod ra legyen írva" akkor enm veszi észre
2008. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tőlem anya mindíg akkor kérdezte meg, hogy "Csak nem?!?" Mikor karikásak voltak a szemeim. Szerinte ha valakinek "Olyan jellegzetesen karikás a szeme" Akkor az nem rég vasztette el a szüzességét... Alig tudtam megyőzni, hogy bocsi, de még nem volt semmi... De mikor megvolt akkor pont nem vette észre... Akkor este jól aludtam... :-)
2008. júl. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!