Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondolsz ezekről az...

Mit gondolsz ezekről az indokokról? (házasság előtti szex)

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 23. 20:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én már a képek és az ócska összeállítás miatt sem fogom elolvasni. Nem leszek szegényebb, az biztos. Közhely-tűzijáték.
2011. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 RaksashaGirl ***** válasza:
100%
Én azt hogy hülyeség.. Isten nem tépi le a fejed azért mert szerelemből odaadod valaki másnak, ez egy emeletes marhaság..
2011. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
42%
Már ott vesztett ügy, hogy "Isten igazi ajándékát"... Lófszt a s*ggébe a sok szentfazéknak... Gyülülöm az összes vallást, de legfőképp a keresztény vallást.. undorító amiket tudnak művelni... fuj...
2011. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 nielindi ***** válasza:

nem lesz templomi esküvőm soha! viszont igy igazán házas sem leszek akkor?? soha ne szexeljek?!?!

ez mind hülyeség. szép agymosó összeállitás.

2011. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

1, Ha valakik nem házasodnak össze de ennek ellenéri szeretik egymást akkor sose feküdjenek le mert nincs róla egy papír?


2, Tönkreteszi az emberek életét? Oké, menjen hozzá az illető valakihez látatlanba aztán derüljön ki hogy egyáltalán nem megy nekik együtt a szex és akkor majd megcsalják egymást és elválnak.


3, Akik lefekszenek egymással házasság előtt, és később mégis megesküdnek, az ő cselekedetük is bűn? Mert nincs róla egy papír?


4, Egyes emberek a házasságkötés után megváltoznak. Aki ilyen helyzetbe kerül, az szexelhet a párjával, még ha nem szereti is, mert van róla papír?


5, A szex minden normális párkapcsolathoz hozzá tartozik. Legalább annyira, mint a szerelem. Testi kapcsolat nélkül a párkapcsolat nem párkapcsolat, hanem barátság.


Szerintem úgy hülyeség az egész ahogy van.

2011. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
Az első és a második inkább a szerelemmel függ össze. A harmadik öngól, mert épp hogy igazolja az elköteleződés előtti próbát. A negyediknek még lehet értelme, de házaspárok sincsenek mindig olyan anyagi helyzetben, hogy a gyerek ne legyen gond.
2011. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem a házasságig nem szabad szeretkezni szlogennel kéne mindenkinek érvelnie... inkább 15 alatt ne, vagy valami...
2011. jan. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
a házasság előtt lefekszel valakivel de csak vele és utána összeházasodtok, akkor az nem bűn a Biblia szerint se én ugy tudom
2011. jan. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Kb egyetértek vele, csak a házasság szót szerelemre cserélném. Tehát a szerelem előtti/helyetti szex hülyeség. Ha az megvan 15 éves korban, akkor mehet. Ha csak 30 éves korban, hát majd akkor.
2011. jan. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 :D:D ***** válasza:
Azta mekkora hulyeseg:))
2011. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!