Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondolsz ezekről az...

Mit gondolsz ezekről az indokokról? (házasság előtti szex)

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 23. 20:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Amint megláttam, hogy "isten igéje", rögtön nyomtam az X-et. A sok agymosott birka meg képes ezt a maszlagot komolyan venni.
2011. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
hát ez mekkora LOL :D
2011. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
És hol mondja ezt Isten?A paráználkodni szó eredetileg házasságtörést jelent a Bibliában(utána lehet nézni az eredeti szövegben)illetve még a testüket pénzért árulókról van szó de erről nem.De valóban ez a helyes út,hogy az ember csak annak adja oda magát aki megbecsüli és egy életre kitart mellette.
2011. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Szömörce válasza:
68%

hát én ezt hülyeségnek tartom...

1.nem azt mondom h mindenkinek fűvel fával dugni kell, mint a nyulak. de a puding próbája ugye az evés... és nekem ne mondja senki, hogy ha házasság után kiderül h a két ember nincs egymásra hangolva akkor azok örökre együtt fognak maradni (ue Isten szemében a válás is bűn)

2.gyerek...védekezéssel 99%-kal ki lehet küszöbölni a nem kívánt terhességet. am meg sztem minden nő legalább egyszer parázik életében az "úristenmivanhhamostvéletlenülbecsúszott". ez az élet rendje.


és még egyszer ez egy f.szság amit írtak és ne feledjétek a pudingot :)

2011. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
36%

20:51

Mire oda kerül a sor addigra a pettingbe bőven kiderül összepasszolnak e.De különben is ha igazán szeretik egymást és egyszerűen az élet szinte minden területén összeillenek úgyis egymásra hangolódnak.Mindent meg lehet beszélni.

2011. jan. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Odadod az oldal címét ahonnan ez származik?
2011. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ja bocsi megvan!
2011. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Nah örömmel olvasom hogy a sok istentagadó észérveket állított:) Jó de nem baj ezt nevelték bele a társadalomba.

Az se gáz hogy az elmúlt 50 évben 6-7MILLIÓ magyar gyermek megszületését akadályozták meg az abortusz által.

Ez így jó csináljátok, sőt a 2007 es törvénynek köszönhetően akár el is köttethetitek magatokat 18 éves kor után. mert ÁSZ. én azért maradok a kis kiépített egzisztenciámnál

2011. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ne egy mesekönyv döntse el hogy mikor szexelek.
2011. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

2011-01-28 16:21

Mi az Isten tagadás abban, h azt gondolom házasság előtt is lehet szex?

Én csak a vallás által felállított korlátokat nem szeretem. Sokan arra gondolnak, hogy a sok fejletlen tizenéves a következményekre nem gondolva dug, és becsúszik a gyerek. De itt nem arról van szó. 25 éves vagyok, ha találkozom egy lánnyal, és szerelmesek leszünk egymásba, eltelik mondjuk 3 hónap és úgy alakul, hogy szeretkezésre kerül a sor, akkor szeretkezni fogunk, mert mindketten szeretni akarjuk egymás lelkét, testét. Ha ennek következtében gyermek lesz, akkor az lesz. Hogy most ebből a kapcsolatból lesz-e házasság, azt nem tudom, ki tudja megmondani előre, hogy én csak xy-al akarom leülni a hátralévő 50 évet? Addig vagyok valakivel, amíg szeret és tisztel, és én is viszont. Ha már nem, akkor minek legyünk együtt? Tehát nem tudom megmondani, h kit fogok feleségül venni...

Az más kérdés, hogy sokan a szexet csak dugásnak vélik, testi kielégülésnek, de a szeretkezés ennél jóval több, és azt is tanulni kell. Amúgy meg ez 2 ember döntése, ha együtt akarnak lenni 18 éves koruk után, akkor legyenek együtt, ez csak rájuk tartozik, az már más kérdés, hogy sokan nem rendelkeznek olyan belső fejlettséggel, h előre lássák egy meggondolatlan együttlét következményeit.

Szerintem a házasság előtti szex teljesen rendben van. Amúgy is, mire az ember eljut a házasságig addigra a szerelem általában elmúlik, és mennyire jó szerelmesen összebújni...

2012. ápr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!