Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy lehet, hogy szinte...

Hogy lehet, hogy szinte azonnal kiszúrják, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Folyamatosan az van, hogy, ha találkozok egy fiúval, mindig így zárul a beszélgetés:

"És szűz vagy még, ugye?"

válasz:"Igen."

"Jó, akkor, majd én segítek elveszíteni."


Miből jönnek rá? A viselkedésből, vagy miből? Abból, amiket mondok? De nem is beszélünk a szexről.

Ja és akkor is ugyanez volt, amikor csak cseten beszéltem valakivel.


2011. jan. 25. 09:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%

Valószinüleg a szóhasználat, a szókörnyezet miatt jön le mindenkinek.

Az irás sok mindent elárulhat valakiről.

Gondolom elég gyerekesen, és butácskán fogalmazol.

Nem nehéz olyankor rájönni.

2011. jan. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Aki így kezdi vagy fejezi be a beszélgetést(az ismeretség elején), azzal ne is foglalkozz, mert csak arra kellesz neki. De gondolom te is rájöttél már.

Egyébként nem hinném, hogy mindenki látja rajtad, hogy szűz vagy, főleg, ha interneten is ugyanez van. Ott mégis honnan tudná az illető..sehonnan.


Gondolom nagyon nem tudsz beleszólni a szexuális témákba, és olyankor hamar levágja valaki, hogy szűz a másik. A megjegyzésekből, a hozzáállásból, a testbeszédből sok minden kiderül ám. De a te esetedben inkább csak az van,hogy egyből bepróbálkoznak nálad az ilyen fiúk, akik csak arra mennek. Ezekkel tényleg ne foglalkozz, és kerüld őket.

2011. jan. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán mennyi idős vagy? Mert, ha mondjuk 14, akkor jó esetben feltételezik, hogy az vagy. Ha idősebb vagy 20 körül, akkor meg a viselkedésedből, megnyilvánulásaidból.
2011. jan. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem igaz.
2011. jan. 25. 09:28
 5/22 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok...
2011. jan. 25. 09:30
 6/22 anonim ***** válasza:
66%

Második vagyok


Egyébként én legtöbbször már ránézésre meg tudom állapítani,hogy ki szűz és ki nem. Akár meg sem kell szólalnia ebben a témában az illetőnek, mégis látom rajta, hogy még nem veszítette el.

2011. jan. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
De miből látod? És hogyan tudnám esetleg titkolni?
2011. jan. 25. 10:11
 8/22 anonim ***** válasza:
Miért kell titkolni? Én szűz barátnőt keresek. 24/F
2011. jan. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

Tudod miből jönnek rá? Abból, hogy azt mondod: igen. Ha nemet mondanál, sohasem jönnének rá...


Ha hiszed, ha nem, ez kívülről nem látszik. Ne hidd, hogy a szüzesség elvesztése BÁRMILYEN kívülről látható jelet hagyna az emberen: ettől nem lesz vastagabb a bokája, nem fog világítani a füle, nem fog bandzsítani, nem áll égnek a haja, sőt, még a narancsbőr sem ettől keletkezik.


OK, tudom, most nagyon sarkítottam a dolgot, de hidd el, NINCS külső nyoma. Az ilyen kérdés csak feltételezésből ered, aminek persze lehet oka, hogy például könnyen elpirulsz, esetleg kissé prűd vagy, vagy más módon reagálsz úgy, hogy ezt a következtetést vonják le belőle.


Pedro

2011. jan. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 X Jakab válasza:

Sok kis fentebb (PL: első válaszoló) említett jelekből az ember ösztönösen összerakja a képet.

Figyelj csak,nem tudod el titkolni,ha a srácot a szex miatt érdekled,akkor küldd el ha ez miatt kevesebbnek vagy prédának lát,viszont ha ha komolyak a szándékai nem fog azzal jönni hogy vele veszítsd el,lehet hogy még értékesebbnek is tart majd,sőt szóval ha ki akarod szűrni a szélhámosokat,tiszta haszon.

2011. jan. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!