Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy lehet, hogy szinte...

Hogy lehet, hogy szinte azonnal kiszúrják, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Folyamatosan az van, hogy, ha találkozok egy fiúval, mindig így zárul a beszélgetés:

"És szűz vagy még, ugye?"

válasz:"Igen."

"Jó, akkor, majd én segítek elveszíteni."


Miből jönnek rá? A viselkedésből, vagy miből? Abból, amiket mondok? De nem is beszélünk a szexről.

Ja és akkor is ugyanez volt, amikor csak cseten beszéltem valakivel.


2011. jan. 25. 09:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Tévedés, hogy nem látszik. Valóban nem fog világítani a bokád, de az öltözködés, szóhasználat, gondolkodás.

Egyszerűen ránézésre meg lehet állapítani egy lányról, hogy dugni akar vagy szűz még.

Cseten beszédből is lejön egyből. Sok kis aprócska jel amit te nem tudsz megváltoztatni, de a férfiak jelentős többsége kiszúrja.

Egy dolgot tehetsz: ne legyél szűz :) itt az ideje bepasizni. 20 évesen már nem kell azon izgulni, hogy jaj milyen lesz az első, keress egy jófej srácot és kész.

2011. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
100%
Rólam senki nem feltételezi, hogy az vagyok, pedig igen és mikor mondom sem hiszik el. Szerintem ne foglalkozz vele ki mit gondol...
2011. jan. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Én is azonosulok az utolsóval. Rólam sem állapítják meg sosem, bár kissé rásegít az, hogy akármikor kérdezik a haverjaim, viccelődve kérdezik. Fellendítik a labdát. Csak egy jó kis reagálás kell, leütni a labdát valami kis piszkálással. Nálam eddig bevált. :)


Egy kérdésem lenne még... Önmagad miatt nem vesztetted el eddig, mármint saját elvek miatt, vagy mert nem találtál még olyat, akivel szívesen lefeküdtél volna?

2011. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
De a férfiak többsége hogy veszi ezt észre? Mármint az apróbb jelekből..?
2011. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, nem lehet észrevenni, rajtam soha nem vette észre senki, de ha pl.: elejtesz ilyet, hogy nem volt még kapcsolatod, vagy komoly, akkor abból esetleg lehet következtetni. De egyébként, csak simán rákérdeztek, nem jöttek ők rá semmire, igaz amit az egyik válaszoló írt, ha azt mondod nem, akkor nem jönnek rá. Aki pedig első talik egyikén már szexuális témát hoz fel, azzal kár foglalkozni, normális pasi nem ilyennel nyit.
2011. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

valószínűleg a zártság, nem vagy elég nyilt a témában.


vagy ha chates beszélgetés, lehet mindenkitől ezt kérdezik... :)

ne aggódj ezen :) majd eljön az idő

2011. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

"...az öltözködés, szóhasználat, gondolkodás.

Egyszerűen ránézésre meg lehet állapítani egy lányról,..."


- Ja. Viszont ha egyszer már szeretkezett, akkor mindezek egy csapásra megváltoznak: automatikusan kicserélődik a ruhatára, más szavakat fog használni (ezentúl a péniszt is hímvesszőnek hívja majd), és a szexre sem fog többet gondolni, csak a dugásra. - Valahogy így képzeled? HÜLYESÉG.


Azt, hogy az ember (akár férfi, akár nő) szeretkezett-e már vagy nem, SEMMILYEN külső jegyből nem lehet eldönteni. Maximum MEGTIPPELNI, de ez ugye eléggé nagy hibaarányt hordoz magában.


Mellesleg: Ma a szüzesség elvesztésének statisztikai ÁTLAGA fiúknál 16,5, lányoknál 15 év. Tehát ha egy 15 év alatti lányra azt mondod hogy szűz, jó eséllyel igazad van, míg 15 év felettinél valószínűleg a "nem szűz" tipp lesz a nyerő. De ezek CSAK ESÉLYEK, ismétlem "biztos módszer" nincsen.


De persze mindig vannak, akik tévedhetetlennek tartják magukat. és ránézésre "megmondják a tutit" :-D


Pedro

2011. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mai világban nem lehet megmondani, hogy ki szűz, ki nem. Én pl. 14 éves vagyok és szűz, de nem hiszik el sosem.

Egyébként pedig lehet csak érdeklődik, nem feltétlen veszi észre. Nekem egyből úgy jött le, hogy nem biztos benne, hogy az vagy, vagy sem.

2011. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg igenis észre lehet venni,amikor még valaki szûz.Làtszik az arcon az àrtatlansàg,és nincsenek kivirulva a szüzek,nincsenek meg nõisesedve.Tartsd addig a szüzességedet,ameddig nem jön el,aki megérdemli,de vigyàzz te neked is tetszedjen.
2011. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
74%
Sztem is eszre lehet venni, viselkedesbol, vissza huzodotsagbol, oltozkodesbol. En ahogy elveszitettem a szuzessegem, rengeteget valtoztam, sokkal felszabadultabban beszelek egy pasival, batrabb vagyok, es az oltozkodesi stilusom is megvaltozott,ez mind jott magatol
2011. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!