Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy barátnőm akivel egy...

Van egy barátnőm akivel egy hónapja vagyunk együtt. Beszéltünk már a szexről meg mindenről. Hogy érdemes hozzákezdeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 15 éves fiú vagyok. Nos van egy abrátnőm akivel egy hónapja vagyunk eggyütt. Beszéltünk már a szexről meg mindenről. Ő azt mondja várjak ki mellett egy évet és megkaphatom. Nekem ez oké mert én nem erőltetem bele a dolgot :) Tehát amikor ő ugy érzi hogy szeretné és készen áll rá akkor. Nos de olvastam hogy az első szex elött jó ha pettingelünk. Mikor lenne érdemes elkezdenünk? :)
2009. febr. 4. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
pettingelni bármikor lehet ,ha a csajszi belemegy, független , hogy mikor áll készen a szexre.az jó érzéssel tölt el és semmi bajotok nem lehet belőle , ha vigyáztok a higiéniára
2009. febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor lelkileg is és agyilag is készen álltok rá. Szerintem nagyon fiatalok vagytok még, bőven várnotok kéne a pettinggel is, nem csak a szexszel. De ti tudjátok, mit csináltok...
2009. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bőven van időtök.

Ha nagyon nagyon nagyon úgy érzed, hogy kell, és nem bírod ki nélküle (ami hülyeség, mert 15 évig csak kibírtad), akkor elkezdhetitek, de tartsd magadat az ígéretedhez. Igazából még 2-3 évet is várhatnátok bőven a szex-szel, a pettinggel meg egyet.

2009. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
mi a barátnőmmel a 3.hónap után kezdtünk el pettingelni.De mindenkinél más.amikor mindeketten úgyérzitek,hogy eljött az ideje lépni fogtok.
2009. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
oh még nagyon fiatalok vagytok, ráértek, mi 16 és fél évesen kezdtünk járni..és kb 6 hónap után kezdtünk pettingelni...:)
2009. febr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!