Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Melyik egy elfelejthetetlen...

Melyik egy elfelejthetetlen élmény a pasik számára: az első együtlét nem szűz lánnyal, vagy a második együttlét egy szűz lánnyal?

Figyelt kérdés
2008. jan. 26. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Második együttlét egy szűz lánnyal?----> akkor ha második az együttlét, akkor a lány már nem szűz, nem?

Amúgy sztem nem olyan nagy élmény egy pasinak egy szűz lánnyal együtt lenni. Kivéve, ha nagy szerelem, akkor van értéke. De amúgy...

2008. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
23%
jajj de dinka az előttem szóló. Egyértelmű hogy a lány a pasi második csaja aki szűz volt mikor először csinálták. És arra vagy kiváncsi, hogy a pasidnak veled volt e nagyobb élmény aki szűz volt még mikor csináltátok, vagy az elsővel akinél még a pasid volt szűz. Tehát szerintem az első az borzasztó nagy élmény, kivéve ha nem volt neki fontos a csaj. De a ha téged szeret, akkor nagyon készült rá hogy neked jó legyen szóval az is egy nagyon nagy élmény. A helyzettől is függ. :) de az első szerelem mindig nagyon elfelejthetetlen, hát főleg az első szeretkezés az első szerelmével az embernek :D
2008. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fiú az első és második szexuális aktus között rögtön lányt is váltott??


Nem valami kitartó akkor.

2008. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocsi, de elég hülye a kérdés! Tök mindegy, hogy szűz vagy nem szűz, az érzelmek a fontosak, meg hogy mennyire vagytok egymásra hangolódva!
2008. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Állítólag a pasiknak nem akkora dolog a szüzesség elvesztése mint a lányoknak,de persze ha nagyon szerelmes volt akkor lehet hogy életre szóló élmény,bár kétlem hogy itt erről lenne szó hiszen csak egyszer volt vele. A szűz lányról annyit hogy ha szereti akkor sokat jelent neki hogy a lánynak ő az első,és neki adja odmagát először.Ha meg csak egyéjszakás ez is akkor meg annyira nem nagy élmény mert a pasinak is fáj egy kicsit,ha elveszi egy lány szüzességét,mert általában nem olyan nedvesek és nehéz a behatolás.
2008. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem speciel az elsö alkalom szüz lánnyal volt felejthetetlen!:)
2008. febr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pasik szeretik ha egy csajt ŐK avathatnak fel.Szal szerintem jobban szeretik ha szűz egy lány,mert akkor voltak ők elsők vmiben.:P A abrátom nekem mindenben az első volt és szerintem élvezte.Ő volt a tapasztalt.Szerintem a pasik ezért szeretik meg h akkor ők a főnökök.Meg hasonló dolgok.
2008. júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!