Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni első együttlét...

Szülés utáni első együttlét mindenkinek jó élmény a párjával?

Figyelt kérdés
Nekem nem volt valami nagy durranás majdnem kivártuk a 6 hetet nagyon ki voltam már éhezve, de nagy csalódás volt. még nem mertem mondani a páromnak de valahogy úgy érzem neki is az volt...
2009. okt. 9. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szintén :-) De minden alkalommal kicsit jobb lesz. Lassan elmúlik a fájdalom is és a hormonok is helyreállnak. Türelem! :-)
2009. okt. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szülés után 8 héttel próbálkoztunk először. Nagyon fájt. Ez 8 hónapig így ment, pedig nem hüvelyi úton szültem.

Azóta már teljesen visszarázódtunk a régi kerékvágásba.

2009. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem is annyira a fájdalom, hanem, úgy éreztem végig mintha nem szűkültem volna vissza rendesen, picike metszésem volt ami teljesen meggyógyult.

Szűkül még a hüvely fala vagy mehet apa harangozótanfolyamra, na jó nem vicc de tényleg, lesz ez jobb???

2009. okt. 9. 14:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor lett jobb a szex, vagyis újra jó a szex, amikor abbahagytam a szoptatást (10 hónap). Addig inkább hagyjuk... Fájt, szúrt, nem esett jól... Én a szoptatás miatti hormonokra fogom, hiszen akkor a testnek a gyermek etetése a célja, és nem újabb gyermek gyártása (ha leegyszerűsítjük a természetet).
2009. okt. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon kívántam már a páromat, de nagyon féltem az első együttléttől.Ezért feszült és ideges voltam.Nem is lett egy nagy durr. De fájt,szúrt, így már jogosan aggódtam a második és a harmadik miatt.

Talán majd a többszöri próbálkozás után visszaáll minden a régi kerékvágásba, elmúlik a fájdalom, nem leszek feszült és nem fogok félni :-)

2009. okt. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
meglehet hülyén hangzik, de bennem iszonyatos gátlásosság volt meg talán szemérmesség. Néztem szülés után az "alvázat" és hát valljuk be megváltozott. Minden megváltozott nem olyan mint régen se az alváz se az egész tested.Féltem mit fog szólni. Az első nem volt nagy durranás. A szex nálunk még most 4 hónap elteltével is ritka, de talán majd javul a helyzet
2009. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, én vagyok eddig az első, akinek nagyon jó volt szülés után az első szex. Komolyan. Kicsit emlékeztetett a legelsőre, de nagyon-nagyon jó volt, már hiányzott a párom.
2009. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!