Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nemrég jöttem össze a barátomm...

Nemrég jöttem össze a barátommal nagyon szeretem és szeretném elmondani neki h én még szűz vagyok. De nem nagyon van önbizalmam ezért ha msnen irom meg neki az nagyon gázos?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz és EGYÁLTALÁN NEM KELL SZÉGYELLNI, HOGY SZŰZ VAGY!!! Egyébként bárhol is beszélgessetek négyszemközt, a szexre terelheted a szót és akkor el is mondhatod neki, mi a helyzet.
2009. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az nem géz ha szűz vagy, sőt manapság már ez ritka madás sajna!


De nem msnen mond el mert az viszont sztem gáz!

2009. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nemrég jöttetek össez akkor a szex téma még várhat!Minek lerohanni ezzel,hogy még szűz vagy?Lehet azt hiszi máris szexelni akarsz!!Várhatsz még,ha majd már ott lesztek, peting előtt is elmondhatod.
2009. febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%

Hű, ez nagyon gáz! Hány éves vagy: 12? Vagy 10?


Nem igazán értem, hogy mi a problémád. Ha majd eljuttok oda, hogy már naponta megy a petting, vagy valahogy szóba kerül - akkor természetes lesz, hogy elmondod neki. Lehet úgy is mondani, hogy még nem volt fiúd - ha már ilyen szégyenlős vagy.

MSN-en ne írjál ilyet neki - esetleg, ha kérdezi. Én nem ott kérdezném a helyében.

2009. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. febr. 6. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!