Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves vagyok és szűz. Még...

19 éves vagyok és szűz. Még nem fogunk lefeküdni a barátommal, de mit tehetnénk, hogy ne legyen nagy fájdalom?

Figyelt kérdés
Tudom, hogyha ujjaz az is segít, de mit tehetnék én? Pl. használjak tampont, vagy van valami torna, ami kicsit tágíthat? Ezek segíthetnek? Lehet hülye kérdés(sőt xD) de szeretnék egy kicsit felkészülni és gyengíteni a fájdalmon. Valamilyen tipp, ötlet? Köszi előre is.
2011. jún. 30. 09:10
1 2
 1/11 GaBiii17 válasza:
0%
ha tampont használsz, hogy dugja be?:D
2011. jún. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ez a fájdalmon nem könnyít,de mindenképp legyen egy csendes nyugodt szoba,ahol tuti nem zavarnak majd...használjatok közben illatosított gyertyákat,mécseseket,ezek megnyugtatnak,ellazulsz és esetleg nem is arra fogsz odafigyelni,hogy fáj...
2011. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De azelőtt mielőtt megtörténne, én nem tehetnék semmit? Amiket felsoroltam nem segítenének?
2011. jún. 30. 09:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Jaj, ne úgy képzeld ezt el, hogy olyan hihetetlenül fájni fog:) Ne félj, szerintem egy karmolás sokkal jobban (és tovább) tud fájni, mint ez. Csak egy pillanat, amíg átszakítja a szűzhártyát - feltéve, hogy még nem szakadt át, mert ez egy spárgától vagy bármitől megtörténhet - utána meg kicsit kellemetlen sőt, nem is, inkább fura érzés lesz. Javaslom, ha már teljesen benned van, akkor egy pillanatra álljatok meg, szorosan öleld magadhoz és maradjatok úgy, hogy szokd az érzést. Nekem nem fájt, csak egy picit és nem is véreztem. Előtte hosszú előjáték, hogy kellően nedves legyél, na meg persze ne felejtsetek el védekezni és minden oké. Ne aggódj, jó lesz ez :)
2011. jún. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

De.

Egyrészt saját magad tapasztald ki, mi jó neked. Előtte tartsatok hosszabb előjátékot, csak lazán, élvezzétek a pillanatot, és ne azon izguljatok, mi lesz 10 perc múlva, amikor majd sor kerül a tényleges szeretkezésre.

Másrészt: tanuld meg összeszorítani és ellazítani a gát és a hüvely izmait. Ha így tudod szabályozni, mennyire szűk, az segít.

De hogy az első fájni fog-e, az nagyban alkati kérdés. Van akinek nem fáj, van akinek igen, van akinek nem vérzik, van akinek igen...

Az is fontos, hogy amikor majd oda kerültök, akkor legyen folyamatos kommunikáció köztetek, a fiúnak bizony figyelnie kell a reakcióidat, hogy lassabban vagy finomabban csinálja.

2011. jún. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vegyél be egy Panadolt, majd helyileg Lidocain spré.
2011. jún. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt.Nem akarlak ijesztgetni, de nekem kb. az elsö 6-8 fájhatott, elég szük voltam. Legyen hosszú elöjáték, csókok, simogatás.Ne félj, próbálj ellazulni, egy idö után élvezni fogod, minél sürübben csináljátok.

L20

2011. jún. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az előjátékon nagyon sok múlik. ha figyel rád, akkor legalább fél órát biztos foglalkozik veled előtte. ez segít majd a tágulásban.
2011. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
az első próbálkozásnál még nem tudtam hogy ha ellazítom a hüvely és gát izmaimat jobb lesz. nekem nem volt meg a szűzhártyám(sport), de így is eléggé fájt és le is álltunk. a második alkalomra kicsit tájékozódtam és sokat segített hogy ellazítottam őket :)
2011. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

"használjak tampont"

Miért, egyébként mit használsz? Betétet? :O

2011. júl. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!