Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy tapasztalt srác oda tud...

Egy tapasztalt srác oda tud figyelni szex közben egy szűz lányra hogy ne fájjon neki annyira vagy hogy ne csak neki legyen jó?

Figyelt kérdés

Mert nagyon félek hogy fájni fog mert a fiú nem figyel oda vagy nem vigyáz segítsetek!

15/L


2011. jan. 30. 21:15
1 2
 1/14 anonim válasza:
Tud, és ha szeret, oda is fog. Egyéjszakás kalanddal semmiképp se veszítsd el, mert abból nem sok öröm fog neked származni.
2011. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Érdekes.. barátnőm is szűz volt én is mégse fájt neki és csak pár csepp vér volt..annyira élvezte hogy el is ment elsőre.. szerintem nem csak a fiún mulik hogy mennyire fáj a lánynak. Leginkább 20-80 a lány javára mert nem minde1 hogy milyen szűk stb..vannak végletek mint akinek nagyon fáj stb meg mint mi voltunk.Ne parázz és várj vele ;D
2011. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Hát a te barátnődnek biztos nem volt orgazmusa első szexnél.
2011. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Ha megfelelő a partner akk nicns yilen probléma de ha ezt a kérdést így feltezsed valószínüleg nem vagy biztos a párodban:S jó énis utána néztem melyik az a póz amibe kevésbé fáj meg iylenek de az nem azért volt mert a páromba nem bíztam:)ha a párod szeret akk odafigyel rád és leeht ,h ígyis fájni fog de az nem tart sokáig :d csak akk feküdj le vele ha biztos vagy benne ,h megbízhatsz benne és szeret:dnah ennyit mára:D
2011. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Persze. Az enyém például eredeti Microsoft (pici, puha), kizárólag azért, hogy ne fájjon :-D


De komolyan, IGEN, oda tud figyelni. Persze ehhez is némi tapasztalat kell. Anélkül azt sem tudja,mire figyeljen oda...

2011. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Minden nő más. Van akinek nem fáj, és van akinek igen. Ha nagyon felizgul, jobban tágul, és nem fáj annyira. Ha nagyon izgul, szűkebb marad...
2011. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nincs még barátom csak kérdeztem hogy mire számíthatok..:) Köszi mindenkinek..
2011. jan. 30. 21:46
 8/14 anonim ***** válasza:
hát ha tapasztalt és szeret akkor biztos oda tud..ha a srác is szűz, akor sztem nem igazán..
2011. jan. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
hülyeség.szűz srác mért ne tudna figyelni a csajra?én is szűz voltam,barátnőm is,mégis tudtam rá figyelni
2011. jan. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:20


Kedves kérdező:) az irigység természetes emberi érzés.. nem sajnállak le a hozzászólásod miatt:)Attól hogy neked silány szexuális életed van ahelyett hogy itt probálod kiadni a dühöd.. javits a kib*aszott kis életeden:)

2011. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!