Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most olvasom az egyik kérdés...

Most olvasom az egyik kérdés kapcsán, hogy többek szerint az a férfi, aki huszonévesen még szűz, az kétségkívül egy agresszív szociopata nőgyűlölő, és ebből az állapotból már nem is fog soha kikerülni. Egyetértetek ezzel?

Figyelt kérdés
Mert én baromira nem. Ismeretségi körömben vannak ilyenek (kettő is, legalábbis egyikük biztosan az), és számomra egyáltalán nem tűnnek se szociopatának, se nőgyűlölőnek. Félénkek és visszahúzódóak az igaz, meg olyan igazi kockafélék, de egyáltalán nem is lógnak ki emiatt a társaságból a viselkedésükkel, sőt nagyon jókat lehet velük beszélgetni, hülyéskedni.
2011. febr. 3. 15:53
 1/10 anonim válasza:
58%

Kedves kérdező!

Véleményem szerint ez a feltételezés alaptalan. Állandó viselkedésünket nem befolyásolja a "szüzesség". Igen, vannak a feltételnek megfelelő személyek is, ők azonban nem azért szociopaták vagy nőgyűlölőek, mert szüzek. Az ok- okozat közti különbség nagyon lényeges, és egyikből nem következik a másik. Véleményem szerint ezek a fiatal férfik (ha szabad így fogalmaznom) vagy nem találták még meg a "biztonságos" párjukat vagy csak egyszerűen nem tartják korukhoz, nem érzik rá készen magukat. Ez viszont lehet a későn éredés miatt is.

De egy szónak is száz a vége: Ezek az állítások alaptalanok véleményem szerint.

További szép napot!

15/L

2011. febr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem sosem tuntek teljesen normàlisnak azok a nok ès fèrfiak, akik huszonèvesen mèg szuzek. Vagy mesèkben èlnek, ès vàrjàk az igazit, ami szomorù, mert vagy nem voltak mèg szerelmesek, vagy pedig nem talàltàk elèg "igaziank" azt a szerelmet, ès vàrnak a "nagy O"-re. 18/L
2011. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is láttam azt a kérdést, ha mindenigaz a delikvensünk egy ilyen eset alapján mondta ezt, és felhozott mindenféle analógiákat, mintpéldául hogyha egy étteremben bunkó vele a pincér, akkor oda nem megy többé. Viszont ott van szilvásbukta, hogy ő az összes huszonéves szűz fiúra kiterjesztette az állítását, viszont az analógiáiban csak egy étteremre. Ha helyes lenne a hasonlata, akkor egy bunkó pincér miatt soha egy étterembe sem lenne szabad bemennie. Így könnyebben belátható, miért tévedett szegény jányka, de mondjuk abban van ráció, hogy ha valamivel rossz tapasztalata van az embernek, utána kerüli, csakhogy az emberek sokkal bonyolultabbak annál, minthogy egy-két tulajdonság alapján egész lényüket kategóriákba sorolhatnánk.
2011. febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az miért nem jut eszébe senkinek, hogy egyszerűen azért szűz, mert nem kell senkinek/nem sikerül neki soha semmi?
2011. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
vagy mondjuk az hogy egyszerűen lúzer? És egy lúzer pasi alap hogy nem kell senkinek. Ergo Szűz marad ha csak nem prostizik.
2012. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Tessék. Tudok olyanról, aki 21 évesen még szűz, de azért mert a nők csak barátként tekintenek rá, és amint többet akarna tőlük, a csajok eltűnnek az életéből.

Ugyanezt az illetőt 3 hét alatt 4 csaj utasította vissza. Ott voltam vele, velem jött bulizni.

2013. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Nekem sosem tuntek teljesen normàlisnak azok a nok ès fèrfiak, akik huszonèvesen mèg szuzek. Vagy mesèkben èlnek, ès vàrjàk az igazit, ami szomorù, mert vagy nem voltak mèg szerelmesek, vagy pedig nem talàltàk elèg "igaziank" azt a szerelmet, ès vàrnak a "nagy O"-re. 18/L"



Esetleg az, hogy tapasztalatlanok, félénkek, ügyetlenek, fel sem merült az okos kis fejedben?

2014. febr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is ellenpélda vagyok rá, igencsak szeretem a nőket, annak ellenére, hogy szexuális életem az kb. nincs.


Nem kell a mesében élni ehhez. Elég, ha nem tudsz beszélgetni túl sokáig túl érdekesen; ha a társkeresőkön mindenkivel max 3 levélváltásig jutsz el, mindezt olyan kéthavonta; ha szórakozóhelyeken nem vagy meggyőző táncos; ha házibulikba nem hívnak, vagy igen, de nincs ott kiszemelt stb. Ha folyton ismersz meg új lányokat, de érdeklődést egyiken sem látsz.

2014. dec. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Nem értek vele egyet neten sok hülyeség van. Ezer oka lehet ha valakinek nincs párja. PL : természetes szelekció,nem tesz érte,lehetőségek se mindenkinek mérnek egyformán.
2014. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én még 26 évesen szűz vagyok ..., a nőktől .
2017. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!