Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem ez egy érdekes kérdés. Miért gáz ha egy férfi sír? De csak bizonyos helyzetekben?

Figyelt kérdés
Történet következő: én pl majdnem szakítottam a barátnőmmel, és meg történt ez velem, mert féltem hogy többet nem látom.EZ majdnem olyan mintha meg halna egy szerettünk.A férfi legyen erős, soha ne inogjon meg, de ha nem táplál érzelmeket a nő iránt az a baj. Akkor viszont tuskó meg minden, de ha szerelmes nagyon is az nem baj.Szóval a kérdés számomra érdekes.DE a nők minden kis sz@rságon tudni pityeregni...
2011. jún. 20. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Aki úgy gondolja, hogy gáz, az érzéketlen. Szerintem.
2011. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Egyet értek az elsővel. Én állítólag érzéketlen vagyok. És szerintem ciki. Bár én inkább azt érzem kínosnak, ha én sírok és látnak, illetve ha előttem sír valaki akkor nem tudok vele mitkezdeni és borzasztóan frusztrál. Nem igazán bírom, ha egy férfi sír. De nem fogom szemberöhögni, hogy "júúúj de ciki". Csak nem tetszik. Ennyi

20L

2011. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez óriási hülyeség. Az, hogy valaki erős, nem abban nyilvánul meg, hogy elfojtja az érzéseit. A kérdésre a válasz: nem, egyáltalán nem gáz.
2011. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A pasik is sírhatnak, elvégre őket is megviselheti pl a szakítás. Szerintem ez egyáltalán nem gáz, sőtt!!

De a ló túl oldalára sem kell esni, a pityergős, kétségbeesett pasinál a nő úgy érezheti hogy nincs "biztonságban".

L/19

2011. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz viszont a társadalom elitéli.Ez is egy olyan elvárás mint az hogy a férfiak kezdemézzenek stb. Ha elvonatkoztatunk a társadalmi elvárásoktól akkor férfiként sirhatsz, maradhatsz félénk, öltözködhetsz hupilillába vagy akármilyen más eltérés a megszokottól.Igazából egy ideális társadalomban, mindenki lehet önmaga anélkül hogy elitéljék.Viszont nem élünk egy kiegyensulyozott világban...igy bármi ami nem férfias egy férfinál, elitélendő.
2011. jún. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem gáz ha egy férfi sír. Előttem egyszer sírta el magát egy fiú,még én is bekönnyeztem rendesen,szorosan átöleltem ő is engem. Még meg is lepődtem.:O


15/L

2011. jún. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Engem pedig nem érdekel kit mit gondol, nem sírok. Nagyon durva dolog kell ahhoz de hogyha majdnem szakítasz azzal a lánnyal akiért tűzbe mennél bizony megesik, és ma velem is.
2011. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ha vernyákolás helyett normálisan, indokolt esetben sír, azzal nincs semmi baj. van aki tud férfiasan is sírni. teljesen normális. de ha azért pityereg, mert szar lett a vizsgája, akkor nem hiszem h továbbra is a férfiak táborába sorolom.
2011. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz. vannak olyan helyzetek, amikor annyira feszült az ember, hogy vagy jól berúg, vagy kibeszéli, vagy sír egy krva nagyot:) esetleg a három együtt:))) miért ne lehetne ilyen férfiaknál is? persze ahogy az egyik előttem író írta, az tényleg nem olyan vonzó, ha meglát egy lehulló falevelet és sírva fakad, de ez már véglet:)
2011. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!