Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok és egy ideje...

Szűz vagyok és egy ideje járunk már a barátommal és mostanában előjött a szex. Mindketten le akarunk feküdni egymással, de én félek. Mi a legkevésbé fájdalmas póz?

Figyelt kérdés
félek attól, hogy nem nedvesedek be ezért nagyon fájni fog. Melyik az a szexpóz ami a legkevésbé fájdalmas? Mire számítsak? köszi a segítséget.
2011. febr. 6. 13:38
 1/10 anonim válasza:
én lovaglópózban veszítettem el és nem fájt annyira, mert ott te irányítod.. ha nagyon faj letudod magad venni a pasidról :)
2011. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Minnél többet izgulsz,annál rosszabb lesz.Ennek nem arról kéne szólnia,h nah uccu akk most szexelünk,hanem amikor úgy érzitek,h nagyon kívánjátok egymást akk történjen meg és akk minden jó lesz.Amúgy misszionárius szokott ilyenkor..
2011. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Nolen rúz válasza:
100%
Hát én most nyílt leszek hozzád. Kb. 3 hónapja vesztettem el a szüzességemet. Teljesen be voltam nedvesedve, de nem olyan könnyen megy ám az oda be. Sajnos. Eléggé fájt sőt nagyon de ki lehet bírni azután pedig már tök jó. És tényleg csak az elején fáj. Próbálj meg ellazulni. Ha pedig nem nedvesedsz be eléggé akkor használjatok sikosítot. Ja és sztem minden pózban ugyan olyan fájdalmas az első.
2011. febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ha félsz,akkor még várj. Én is tök sokáig féltem. és akkor egyszer kipattant,hogy szeretem és leszeretnék vele feküdni. és nem érdekel,ha fájni fog. Mi a hagyományos misszionárius pózban voltunk. Nem fájt,csak kicsit feszültem.. De jó volt. És amúgy,ha elég hosszú az előjáték akkor elég nedves leszel.meg ha figyel a barátod is,hogy először az ujjával tágít.. aztán lassan rakja be picit,majd egyre jobban. akkor biztos nem fog annyira fájni.meg persze ha mondod neki,mikor fáj. mikor nem. remélem segítettem:)

16/L

2011. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha még félsz akkor még nem akarod igazán, én is sokáig féltem tőle, de amikor odakerült a sor egyszer csak már nem érdekelt a fájdalom, onnan is tudtam, hogy most már készen állok.
2011. febr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
Ha félsz hogy fájni fog azért mert átszakad a szűzhártyád akkor van egy tipp.Igaz hogy a szűzhártyád átszakad de akk sex közben nem fog fájni,de erkölcsileg még szűz leszel!.Vegyél egy vibrátort,vagy egy arra az alkalomra találó tárgyat,és dugd fel.igy szélesitheted,és élvezheted is
2011. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha nem nedvesedsz mindegyik pózban fájni fog.. Sikositó.

Barátnőmnek nem fájt és kb 1 csepp vér volt..annyira élvezte hogy el is ment.Nem kell parázni

2011. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ha eleg turelmes a baratod, tud segiteni abban, hogy kevesbe fajjon, vagyis ha faj Neked, nem akarja megis eroszakosan, minel elobb elvenni Toled. amugy ha folkeszultel ra, nem hiszem, hogy nagyobb akadajba utkoznetek. ja, es ajanlom, ha Neked ez nem tul idegen, hogy igyal meg egy pohar bort elotte, az segit ellazitani
2011. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 splash válasza:

Ne számíts semmire,egy ilyen helyzet mindig egyedi.

Légy önmagad és ne félj,ha bízol benne.

Szép pillanatokat!

2011. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az a poén hogy az első szex a legfájdalmasabb a szűzhártya miatt de ha nem "nedvesedsz"-be vagy félsz hogy nem, akkor vegyetek síkosított.

Fő a biztonság..

2011. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!