Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátommal 13 éves koromban...

Barátommal 13 éves koromban jöttem össze, ő 1évvel idősebb nálam. Már kettő éve együtt vagyunk szex nélkül. Mostmár 15 vagyok és leszeretnénk feküdni egymással. Ő két éve vár már rám. Szerintetek korai lenne így, hogy én 15éves vagyok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 20:21
1 2
 1/20 anonim válasza:
34%

Nekem nem volt korai :)

18l

2011. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
Gyerekek szexelnek, a legszebb dolog.
2011. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Hogy megbánod vagy sem akkor sem érdemes. Szerintem igen, korai még.
2011. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Most mondhatnám, hogy ha komolyan gondoljátok akkor miért ne?

De addig ameddig te sem vagy biztos a dologban és másoktól kell megkérdezned, addig biztos, hogy még nem vagy elég érett hozzá.

Szerintem várjatok még vele.

21/L

2011. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha készen érzed rá magad,ha úgyérzed ő az akinek odaszeretnéd adni a szüzességed és szeretitek egymást akkor nem lenne korai.
2011. febr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Én is 15 éves voltam, és nem a kor miatt bántam meg, hanem a partner miatt. Szerintem két év alatt eléggé megismertétek egymást, és nem hiába vagytok együtt olyan régóta. Szerintem ilyen körülményke között mint a tiétek, teljesen elfogadható, ha lefekszetek egymással. Elvégre nem 2órás ismeretség után történne egy buliban. Csak védekezzetek megfelelően. Kívánom, hogy legyen szép az első alkalom :)


19/L

2011. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%

szerintem nem korai... az meg h itt az emberek olyanok h ha valaki 16-17 evesen lefekszik valakivel az mar oke...de ha 15, akkor meg gyerek... szerintem ez hulyeseg merrt 1-2 ev alatt nem nosz fel.... szoval... sztem inkabb fekudj le most vele, akivel 2 eve egyutt vagy, es gondolom szereted ... mint kesobb egy olyannal akit ismersz par napja


de persze most csak akkor tedd meg ha szereted ot.. :) es akkor lehetsz akarhany eves akkor is jo emleked lesz .. en 16 voltam amikor az elso tortent... de nem bantam meg vegkepp...

2011. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Ha megkerdezed, akkor korai. Amikor már nem birod ki, hogy ne, akkor már nem korai.:)

35/L

2011. febr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%

a korai sosem a kortól függ, sokan azért írják h fiatal vagy, mert a mai emberek gyorsabban érnek, még akár csak az előző generációnál is és az előző generációnál ez a kor föntebbre tolódott. Illetve hivatalos újságokban is van, h ez nem korai.

Ha két éve együtt vagytok, akkor már eléggé ismeritek egymást.

De a szex akkor korai, amíg felmerül benned a kérdés, "hogy korai-e?", ha már nem és csinálni akarod, akkor érett vagy rá!

2011. febr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszát :)

csak kiváncsi voltam hogy ezért ribancnak gondolnak-e

de akkor együtt értetek nagyából velem,hogy 2év után már lehet

2011. febr. 17. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!