Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon megbántam, hogy lefeküd...

Nagyon megbántam, hogy lefeküdtem a barátommal. Azóta egyáltalán nem izgat a szex. Szerintetek ez változni fog?

Figyelt kérdés

15 éves voltam, igazából nem annyira izgatott a szex, mégis megtörtént. Azután gátlásos lettem és csak plátói szerelmeim vannak, mert nem merek hozzájuk közeledni (pedig lenne esélyem). Most 18 évesen az első szexet okolom ezért. Nem értem ezt az egészet és tanácstalan vagyok. Változni fog egyáltalán?

18/L


2011. júl. 9. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt akkor? Az elsőnél?
2011. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

de miért bántad meg nem volt jó? vagy mi?

szerintem majd változik :)


19F

2011. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy túl korán odaadtam magam egy olyan srácnak aki nem is értékelt igazán és ezért most már magamat okolom. Nem történt semmi erőszak, de végig csak magára gondolt...
2011. júl. 9. 21:55
 4/12 anonim válasza:

Nem ismerem a dolog hátterét, de: én 16,5 éves voltam, amikor lefeküdtem a szerelmemmel. 10 évig tartott a kapcsolatunk. Aztán még egy pasival lefeküdtem nemrég, az sajnos nem alakult komoly kapcsolattá, meg is bántam a dolgot, de nem érzem úgy, hogy már nem akarok szexelni többet.


Szerintem, ha jön majd egy olyan fiú az életedbe, akit nagyon szeretsz, akkor minden megy majd magától. Nem hiszem, hogy gond lenne, csak ne parázz rá.

2011. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első élmény kihat a további szexuális életedre is. Ehhez neked majd baromira szerelmesnek kell lenned és a partnerednek is gyengédnek kell lennie, hogy ez változzon.
2011. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem amit írsz és köszi, de mi nem 10 évig voltunk együtt. Életben is egy önző féreg és a szex után már nem is érdekeltem. Ezért nem foglalkozott már velem. Nekem nem volt jó a szex és nem is tudom elképzelni hogy jó lesz.
2011. júl. 9. 22:04
 7/12 anonim válasza:

21.56-os válaszoló vagyok.

Az, hogy 10 évig tartott a kapcsolatom, részlet volt, bár a kérdésed szempontjából lényegtele, az igaz.

Sajnálom, ami veled történt, sajnos vannak ilyen önző pasik is.


Remélem, fog változni az érzésed ezzel kapcsolatban. Esetleg pszichológust, vagy szexuálpszichológust érdemes lenne felkeresned, mert szerintem itt nem azzal van gond, hogy nem vágy szexre,és el sem tudod képzelni, hogy majd jó lesz, hanem ért egy elég negatív szexuális élmény, ami bár nem erőszak volt, ahogy írod, de neked nagyon rossz emlék. Ezen változtatni kellene, főleg abban az esetben, hogy ez téged nyomaszt. A problémát már felismerted, a feldolgozásához, megoldásához viszont szükséged lenne segítségre.


Sok sikert, erőt és kitartást kívánok!

2011. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden fejben dől el. Ne alapozd a dolgokat arra, hogy 1 rossz pasival futottál össze. Sajnos az életben több nem megfelelő viselkedésű pasi, mint az aki tudja hogy viselkedjen de léteznek jók is :) próbálj bizakodóbb lenni és keresni azt a pasit aki foglalkozik veled az életben és az ágyban is egyaránt, nem csak magára gondol. én az ilyen pszihológus dolgokba nem nagyon hiszek, szerintem ezt mindenkinek magában kell rendeznie.


ha vannak szerelmeid, és látod hogy ő is érdeklődik irántad engedd közelebb magadhoz szép fokozatosan, ha akar úgy is tartani fogja a lassabb tempót, és ha elég jól kiismered már nem érhet csalódás.


Fel a fejjel és sok sikert! 21/F

2011. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy pedig egy olyan férfi, aki nagyon szeret, megbecsül, és segít ebből kilábalni. Van ilyen, de nagyon nagyon nagyon kevés...

Sajnálom, h ez történt veled..

2011. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Itt van az indok, mert mindenki írogat hogy elfeküdjek e vele 15-14 évesen, aztán hiába ír mindenki hogy ne ne ne, azért lefeksik vele. ITT AZ EREDMÉNYE!
2011. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!