Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnöm le akkar velem...

A barátnöm le akkar velem feküdni én is 14éves vok meg ö is és nem tom mit csináljak lefeküdjek vele v nem?

Figyelt kérdés
És ti mikor feküdtetek le 1x?
2011. febr. 7. 14:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Előbb feküdj le egy nyelvtan könyvvel.
2011. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Egyelőre a nyelvtan könyved sokkal izgibb lesz, mint a szex. Én inkább azt ajánlom.
2011. febr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok !! én 14 vok és van egy 17 éves barátom és én még else gondolkodtam a szexen !!meg nem is érdekel még ! :D
2011. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Joco901019 ***** válasza:
73%
Szerintem várjatok még ezzel nem hiszem, hogy elég érettek vagytok még a nemi élethez. Ha nem akartok csalódni akkor vártok még. De ha felkészültnek érzed magad, hogy kielégitsd a csajt akkor csináljátok.
2011. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
62%
Ne. Én 19 éves voltam. (lány)
2011. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"nem tom mit csináljak lefeküdjek vele v nem?"


v nem.

2011. febr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
12%
HA NEM IS FEKSZEL LE VELE LEGALÁBB SZOPTASD MEG VAGY VALAMIT CSINÁLJÁL MELLEZÉS VAGY VALAMI ILYESMI!! ÉN 13 ÉVES VOLTAM MIKOR VOLT AZ ELSŐ CSAJOM XD
2011. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Remélem tudod, hogy gyereket csinálni 14 évesen is lehet. Szóval remélem a védekezés jobban megy, mint a helyesírás...
2011. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%

sokan fognak utálni ezért, de szerintem semmi baj nincs azzal, hogy érdekel a szex

de abból hogy ezt kérdezed, talán az sugárzik, hogy még nem vagy érett hozzá sem te, sem ő.


ettől függetlenül ha tényleg érdekel, akkor részletesen leírom, hogy szerintem mikre kellene figyelnetek.

mindenek előtt nagyon fontos a biztonság, tehát ismerni kell azt, amitől egy nő állapotos lehet, és azt is, hogy ezt mivel lehet megakadályozni. senki sem akar 15 évesen apuka lenni.

másrészt a párkapcsolatban fontos a fokozatosság. hogy mit engedtek meg egymásnak, mennyi idő után, mennyire ismeritek egymást, stb. ez azért fontos, mert enélkül tönkremehet a kapcsolat, és ez egy életre rossz mederbe terelheti a másik nemhez való hozzáállásod, és a lányét is.

tömören: szerintem nem, mert nem hiszem hogy készen álltok rá.


ez volt a tömör változat. ha érdekelnek a tanácsok, később visszanézek egy részletesebb kommenttel, vagy küldhetsz privátot

2011. febr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nyugii... szerintem filmekbol mar sok mindent lattal.. a vedekezesrol olvass a netten... es ne itt mert itt csk ojan valaszokat is kapsz... fekudj le vle nyugodtan ha keszen alsz ra.... vagyis altok.. en ish 14 voltam miko eloszor csinaltam... es mai napig nem banom amiert nm szerettem a fit...

15/l

2011. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!