Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves srác vagyok, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves srác vagyok, már ideje lenne, hogy lefeküdjek barátnőmmel, de nem vagyok megelégedve a méreteimmel, ha 16 centis a péniszem, azzal átszakíthatom barátnőm szűzhártyáját?

Figyelt kérdés
Ja igen és az gáz,ha van egy kis szűkületem? Lehet belőle bajom sex közben?
2010. dec. 20. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1.A női hüvely 8 centi... szóval átszakíthatod

2.nem a méret a lényeg, hanem hogy ki hogy használja

3.legyen koton

4.Szűkülettel nincs baj csak fájni fog mert teljesen le fog húzódni a bőr, tisztázd ezt a barátnőddel és csináljátok óvatosan

5.ha továbbra is szexuális életet akarsz akkor menj el orvoshoz

6.nem basztatásképpen (de lehet körülmetélnek) nem nem elszel ettől se szarabb se zsidó... nem 1 srácc szenved ilyenben :)

7.KOTON!

2010. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem az a lényeg mekkora hanem hogy milyen szögbe vered be ...
2010. dec. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkét kommetnelőnek! az 1. kommentelő megnyugtatott valamilyen szinten,valamiylen szinten nyugtalanít is.
2010. dec. 20. 21:24
 4/12 anonim ***** válasza:
googlizz már rá mekkora az átlag, anyám, hogy a sok marhát csak a méretei izgatják.............
2010. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Engem is körülmetéltek 17 éves koromban, szóval ne izgulj, nem olyan vészes, én pl sokkal több ideig bírom a szexet. Orvosi okokból, nekem is szűkületem volt, szóval nem vallási/származási okokból! (nem propaganda, valóban így van)


A méreteid miatt ne aggódj, nincs értelme. A magasságodon meg a cerka hosszán nem lehet változtatni, el kell fogadni. Mellesleg okod nincs az aggodalomra egy 16cm-es hv teljesen átlagos. Enjoy

2010. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a 16 centi tök átlagos...és 1 szűz lány, ha előtted nem sz*pta le a fél várost, akk úgysem látott még annyi brét, h vágja szemmértékre, mekkora az átlag:D ezen ne parázz, tuti tetszeni fog neki...inkább a szűkület miatt félnék, az fájdalmas lehet...menj el dokihoz vele!
2010. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is paráztam mert nekem 14 cm, de egy csaj aztán azt mondta nekem hogy ezen aztán végképp ne görcsöljek. megkért hogy úgy nagyából mutassam meg mekkora, majd elmosolyodott és megmutatta a mutató újját és csak annyit mondot, nekem ettől is orgazmusom van a tied meg többszöröse az újjamnak.
2010. dec. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

aranyos barátnőd lehet:) becsüld meg

2010. dec. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

akár hiszed akár nem : EZ MÁR NEM FOG JOBBAN MEGNŐNI !!! (természetes úton legalábbis)

szóval ha akarsz valaha is valamit kezdeni vele ,akkor ne azon aggódj , hogy mekkora , hanem CSINÁLD !

2010. dec. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! rendesek vagytok:) metélést ugye érzéstelenítővel csinálják?:/
2010. dec. 21. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!