Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én és a barátom 13 évesek...

Én és a barátom 13 évesek vagyunk, és még nem voltunk együtt, de már 2-szer majdnem lefeküdtünk! Petting az lehetséges és én attól félek hogy annyira felizgulunk, hogy végül megtörténik a szex is! mit csináljunk?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 18:41
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
72%

mit csináljatok?

üljetek le barbiezni vagy ha nem akar akkor hozza át a kiskocsiait :)

jó móka lex, jobb mint a petting hidd el nekem :DD

csőssz

2009. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
86%
Még kicsik vagytok ehez! ne basszátok el ien korán! lesz még majd rá lehetőség!!
2009. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
70%
Hogy érted, h 13évesek vagytok??????????(13 éve h együtt vagytok???........vagy esetleg 13 éves vagy te is és a pasid is)...ne haragudj, h ezt megkérdeztem;)
2009. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
13 évesen?? Istenem, jóformán még azt sem tudtam, mi az a szex... Mit fogtok csinálni 30-40 évesen??
2009. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
74%
Kicsik vagytok meg..Raer kesobb is:) Ez a kor az ismerkedese, a flortolgetese, a szorakozase:)
2009. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Ne is pettingeljetek,és akkor nem lesz ilyen gondotok.Menjetek el moziba helyette,vagy tanuljatok együtt,de a szexel még ráértek,hidd el,sokkal jobban fogod majd élvezni ha eljön az ideje,és megérsz rá,és nem kapkodod el.Inkább tanulj,és élvezd a gyermekkorod.Hamar elszáll.
2009. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
13 évesen?:S jézusom, azt hittem máe rég nem vagy tok szüzek:S Nem kéne még 1 kicsit ,,érni"? Ne a divatot kövessétek! Igaza van az egyik hozzászólónak :mit csináltok majd 30-40 évesen?
2009. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%

Itt mindenki úgy gondolja ismer titeket és ismeri a kapcsolatotokat. Ez abból adódik hogy mindenknek tele van a töke ezekkel a sok kamu és sajnos sokszor nem kamu hírekkel h milyen korán pazarolják el magukat a gyerekek.


Mert van korai érdeklődés, az oviban is egymásét néztük. De ha ti lefekszetek, az nem normális. És ez tény.


Máskülönben, ha olyan a kapcsolat, olyan érettnek gondolod magad, akkor viszont az érettségből kéne belátni h még nem kéne.

2009. febr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%

Szia! Na asszem, hogy én leszek az elso aki nem kuld el babázni:))) Szóval szerintem nyugodtan pettingeljetek, de szerintem a szexszel még várjatok pár hónapot. Maximálisan meg tudlak érteni, hogy ilyen korban már vannak ilyen vágyaid, és ez normális dolog, de most még azért nem kéne megtenni, eloszor kezdjétek el felfedezni egymás testét és majd rájossz, hogy tényleg szukséged van-e rá.

Lehet lepontozni.

2009. febr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
72%
13 voltam az első szexuális élményemkor énis, (nem feküdtünk le!) azzal a sráccal akibe fülig szerelmes voltam(vagyok) másnap írt egy sms-t hogy nem akar már tőlem semmit..azóta nem hevertem ki.:) várjatok még a szexszel.
2009. febr. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!