Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Óvszer mérete, nem gond? :/...

Óvszer mérete, nem gond? :/ (Tovább lent)

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy 14 cm-es a "szerszámom", és nézegettem neten áruházba Durex óvszereket, és nem találtam rám valót méretre... a vastagsága nekem 3-4 cm, és a legtöbb óvszernek min. 50mm a névleges szélessége...

Ezzel nem lesz gondom, hogy túl nagy lesz a gumi?


2011. febr. 7. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát az ha hosszu ,az nem baj ,ha szélesebb ,na ez a probléma ,biztos van kisebb is ,neten sokat irnak ,merj menni Shopba.
2011. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
az a gyűrűjére szól, és feljebb vékonyabb, próbáld ki őket :)
2011. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Gyerekek, ne már... egy gumi sincs 5 centi széles GYÁRILAG. Durex love, vagy a zöld Masculan (én a Masculant ajánlom, méretben is jobb, szerintem érezhetően szűkebb mint a Durex, persze ez is csak alaphelyzetben, nyújtani attól még lehet!).
2011. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Van 1 Durex Love-om, még suliba kaptuk felvilágosítás hülyeségen, de nem akarom elhasználni, mert nemtudom :D

2011. febr. 7. 21:57
 5/16 anonim ***** válasza:

hát pedig jó lenne ha felhúznál egy gumit mikor merev vagy(:P) és akkor megtudod mi a helyzet. amúgy meg ott van a masculan azt kisebb és vékony farkúaknak való. amúgy meg a hosszúság az nem lényeg, az átmérő a lényeg. de mondom próbáld fel amit kaptatok és írd meg h mit hogy tapasztaltál. amúgy is meg kell tanulnod hogy kell felhúzni a gumit, ne akkor bengáskodj mikor nem kéne:P nya sok sikert ;)

L*-*

2011. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Utolsó: Köszi ^^

Esetleg a korodat leírnád?:D Kíváncsivá tettél

2011. febr. 7. 22:39
 7/16 anonim válasza:
Ja, igen, ezt most nem lenézésből mondom, de vedd nagyon komolyan. A gumihoz nem véletlenül adnak egy a4-es lapnyi szöveget. Ha nem a leírás szerint helyezed fel, levegő kerülhet alá, amitől kiszakadhat. Tényleg érdemes átolvasni a dolgokat, aztán úgyis megjegyzel mindent egy életre. Az is fontos például, hogy mit csinálj vele ha elhasználtad... elég gáz egy megtalált használt gumi (ezért sem tanácsos a vécébe dobni, és lehetőleg egy papírzsepibe csomagolva dobd ki, de ezeket mind leírja a papír is).
2011. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Van 20 db Durexem amit nem lehet Mo -n kapni. Legkisebb Durex ami létezik.
2011. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
egész pontosan Durex Closefit, ilyen rendeltem mert azthittem hogy vékony vagyok:D de kiderült hogy mégse mert szorít. kaptam hozzá ajándékba egy lifestyle snugger t az meg csak kicsit szal lehet hogy megkellene egyet nézned
2011. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és kaptam felvilágosítást hogy hogy kell felhúzni, egy fafasz-t hozott be a védőnéni órára és húzogatta rá :D Kajak ráizgult a védőnéni :D


A másik dolog, hogy félek kipróbizni mert kajak ha szüleim meglátják pl a kukában... :/ Cink

2011. febr. 8. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!