Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Óvszer mérete, nem gond? :/...

Óvszer mérete, nem gond? :/ (Tovább lent)

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy 14 cm-es a "szerszámom", és nézegettem neten áruházba Durex óvszereket, és nem találtam rám valót méretre... a vastagsága nekem 3-4 cm, és a legtöbb óvszernek min. 50mm a névleges szélessége...

Ezzel nem lesz gondom, hogy túl nagy lesz a gumi?


2011. febr. 7. 21:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
a névleges szélesség az az 52-53-54-56 stb... tehát ha összenyomod a gumit (egyfajta ellipszis alakot ad) ugy 5 centi hosszú...okoskáim;D most számold ki..És ne szarj.. jó lesz az.FUUUUUUUUUUU
2011. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

20 vagyok :D

amúgy meg eleve a nagy kukába dobd ki... meg hát milyen már hogyha az anyuka beletúr a kukába mert talál egy zsepit? vagy tedd bele egy csipszes van ilyesmi kajcsis zacsiba és úgy dobd ki;)

L*-*

2011. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Wiking válasza:
0%

Próbálj otthon fel egy nyugiban, tanuld meg hogyan kell felhúzni stb. Ha már rajtad van akkor verd is ki rendesen. Aztán meg valahol máshol dobd ki, ne otthon.

De a saját véleményem szerint: inkább gumi nélkül dugj, sokkal jobb.

2011. febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Gumi nélkül első alkalomnál? És ha első alkalomnál nem szed fogamzásgátlót? Akkor cumi van rendesen....


Köszönöm a válaszokat :D És ezek tényleg jó megoldások :)

2011. febr. 8. 21:03
 15/16 anonim ***** válasza:
gumi nelkul sose dugj... hiaba jobb ha veszelyes..
2013. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 fiú19 válasza:
20éves lány..lenne kedved ismerkedni? :$ simsonr@citromail.hu ide írj egy e-mailt :D
2013. dec. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!