Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan kell egy fiút szájjal...

Hogyan kell egy fiút szájjal kielégíteni? Arra gondolok, hogy mikor elélvez, az ondót le kell nyelni? Sokan ezt mondják és nem tudom mit tegyek. A barátommal már szeretnénk kényezteztni egymást, de ez olyan gusztustalan lenne nekem.

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 11:29
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
18 vagyok, csak nekem még tényleg ő az első fiú, akivel együtt vagyok. Ezelőtt még nem is csókolóztam, szóval még új nekem ez. Viszont vágyom arra, hogy együtt legyünk.
2011. febr. 12. 11:43
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :))
2011. febr. 12. 11:48
 13/24 anonim ***** válasza:

Én is 18 voltam mikor elvesztettem, az első barátommal, akivel életem első csókját éltem át.

Mégsem kérdeztem ilyen értelmetlen dolgokat.

Hol éltél te olyat, hogy valami kötelező? A csókban sincsenek szabályok. Mindent úgy kell csinálni ahogyan nektek jól esik, nem pedig úgy ahogyan másoknak.

Nem bántásból írom ezeket, csak egy jó tanács, hogy ne aszerint éld s szexuális életedet, hogy mások mit csinálnak, mit élveznek, hanem csakis aszerint, hogy ti kettőtöknek mi a jó.

21/L

2011. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
30%
Úri nő nem köpköd! :D
2011. febr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
5%

Kedves Kérdező!

Számodra gusztustalan a saját barátod? A saját barátod édes nedűje? Nem érdemel meg téged.

16/L

2011. febr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
97%

"Kedves Kérdező!

Számodra gusztustalan a saját barátod? A saját barátod édes nedűje? Nem érdemel meg téged.

16/L"


16 évesen ilyen okosnak lenni... Tudod ha valaki valamit nem akar, akkor miért tegye meg? Pláne ha ez a barátjának megfelel? Mi az, hogy nem érdemli meg? Szerinted egy kapcsolat csak ebből áll?

Hát gratulálok, 16 évesen sok észt szívtál magadba....

2011. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a baj, hogy 16 évesen nem a tudást szívja magába, hanem csak a g*cit.:):)
2011. febr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
20%

Mindkettőt.

Üdv.: 16/L

2011. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Vagy inkább egyiket sem...


Neked az a felfogásod a kapcsolatról, hogy az a szerelem, ha lenyeled a barátodét?


Gratulálok... vagy inkább sajnállak. Még nem döntöttem el.

2011. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

semmi sem muszáj!

én például csak szájjal szeretem és lenyelem...kézzel utálom,és nem is szoktam:D

szóval nyugii (:

2011. febr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!