Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy van ez? Csak akkor tudod...

Hogy van ez? Csak akkor tudod elveszíteni a szüzességed, ha szerelmes vagy az adott partneredbe?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szerelmes a partnerembe, de nagyon kedvelem és tisztelem. Még soha nem is voltam szerelmes senkibe, szóval nem is igazán tudom milyen az.

Elakartam vele veszteni, de nem ment a dolog. Nem tudott belém hatolni, sőt nem is lettem nedves hiába izgatott. Teljesen be volt feszítve a hüvely-nyílásom (akaratlanul), így nagyon is fájt ahogy próbálkozott. Barátnőim szerint azért, mert nem vagyok szerelmes belé.


És itt jön bennem a kérdés, hogy akkor azok a lányok, akik bulikban vesztik el.. azok mind-mind szerelmesek az aktuális partnerbe?? Nekik akkor hogy megy? Meg az összes többi lánynak... csak mert nem tudom elhinni, hogy mindenki full szerelemből veszti el.


2011. febr. 13. 20:28
 1/6 anonim válasza:
Te jó égg Hány éves vagy 10???? pff,Tiszta szégyen vagy..
2011. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hiába teszed fel ötször ugyanazt a kérdést, még mindig csak annyit tudunk rá mondani:

Először nedvednek kellene lenned, csak utána fog menni!!

A nedvesedéshez meg nem feltétlen kell szerelem.

2011. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
20
2011. febr. 13. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem voltam szerelmes, mikor elveszítettem, de a szexuális vonzódás attól még megvolt...

Viszont ha sehogy sem megy, akkor egy jó megoldás: síkosító! Vagy ha nincs kéznél, a babaolaj is tökéletesen megteszi.:)

2011. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák, nekem kell a szexhez a szerelem, anélkül nem megy.
2011. febr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ekeke ***** válasza:

Van egy ilyen hüvelygörcs, tudattól független, mélylelki okai vannak. Nekem is volt barátnőm ilyen, hasonló volt a helyzetünk... aztán vége lett, nem tudom, hogy ment tovább. Nem sikerült behatolnom, annyira összeszorult.


NE erőltessétek sehogy, lelkileg még nem vagy ott, hogy megtörténjen, ez tuti. Kis pszichomókus-beszélgetés meg fog erősíteni.


NE kezdj olyannal, akit valóban nem akarsz szívedből! Ez a mai világ ilyen divatot diktál, de ez a te életed, te szíved!

2011. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!