Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Prostival vagy egyéjszakással...

Prostival vagy egyéjszakással elveszíteni. Segített?

Figyelt kérdés
Olyanoktól várok választ akik hosszú ideig szüzek voltak (20+) és prostival vagy discoban/egyéjszakással vesztették el. Milyen volt? Jobb lett tőle? Megérte? Segít az önbizalmadon? Úgy általánosságban: Milyen tapasztalatod van erről?
2011. ápr. 29. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Nincs sok különbség a kettő között.
2011. ápr. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én prostival vesztettem el. Nem segít. Még mindig önbizalom hiányos vagyok. Szerintem egyikbe se menj bele.
2011. ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én igy vesztettem el.Minimálisan segit az önbizalmon talán,mert mondjuk kipróbálod magad.De azt ne felejtsd el,hogy ez egy szolgáltatás,itt nem kell fűzni a csajt!

Ha barátnőt akarsz,ahoz nem csak dugni kell tudni,hanem udvarolni is meg kell tanulni.Arra meg egy prosti nem fog megtanítani.Utána összejöttem egy lánnyal,és szó került arra hogy ki hogyan vesztette el,kicsit gáz volt bevallani,féltem hogy elhajt a búsba emiatt,de nem tette.

De nem biztos hogy mindenki igy állt volna a dologhoz.

2011. ápr. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utána összejöttél egy lánnyal? Előtte meg x évig semmi... akkor csak segíthetett valamit, ne? :D
2011. ápr. 29. 13:42
 5/6 A kérdező kommentje:
*nem?
2011. ápr. 29. 13:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Valamennyit igen.
2011. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!