Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnőmmel 6 hónapja együtt...

Barátnőmmel 6 hónapja együtt vagyok és még nem volt szex és legalább 3 hónapja csak petting van én már ez kezdem unni nem akarom siettetni de jó lenne egy kis változatosság mit tegyek? Amúgy ő még szűz

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hány évesek vagytok?
2009. júl. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mind a ketten 19
2009. júl. 7. 15:56
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Hello!

Mi is így voltunk, 19 évesek és szűzek. Nálunk az első csók is 1 hónap után történt, aztán már elmúlottunk 1 évesek és most kezdtünk próbálkozni a szexel. Mi úgy csináltuk, hogy mindent megbeszéltünk előtte. Szerintem te is mond neki, hogy te már szeretnéd kipróbálni a szexet, aztán ha azt mondja hogy ő is...akkor készítsd elő a terepet. Először is gondoskodj a hangulatról, pettingeljetek előtte, izgassátok kényeztessétek egymást...aztán ha már látod rajta hogy kívánja, akkor megkérdezheted tőle esetleg, hogy : felkészültél? akkor megpróbáljuk? Ha igent mond...akkor finoman, gyengéden bánj vele, hogy ne legyen neki rossz emlék.

A lényeg, hogy beszéld meg vele, hisz fél év után már kell ennyi bizalomnak lennie. Egyébként lehet, hogy az ő fejében is felmerült a gondolat, csak nem akarta felhozni! Sok sikert!

2009. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
6 honap mar szerintem eleg ido... lehet fel mivel elso alkalom, de probaljatok beszelni rola, had baratkozzon a gondolattal.
2009. júl. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként én úgy bírom, hogy ide írsz ahelyett, hogy a csajjal beszélnél. 6 hónap szerelemben szerintem elég ahhoz, hogy mindent, köztük ezt is megbírjátok beszélni.
2009. júl. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Utolsónál a pont. Tele van ez az egész témakör olyan kérdésekkel, amiknek nyoma se lenne, ha a szerelmesek egymással kommunikálnának, és nem idegenektől várnák el, hogy megmondják, mit tegyenek.


Kedves kérdező, 6 hónap egy szűz lánynak még nagyon kevés dő, 19 évesen is! Ha szereted őt, akkor tudsz rá várni, úgyis csak akkor lesz igazán szép az első együttlétetek, ha már mindketten felkészültetek rá. Az én barátom másfél éve vár, és még legalább ennyivan hátra az esküvőig, azelőtt meg nem szeretkezünk.

2009. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
Nem akarlak megbántani de sz.ted ez normális??olvastam már sok hülyeséget ezen az oldalon és néha elcsodálkozok hogy mik vannak.Jó,a ti eseteteket megértem,de 6 hónap????Sztem a normális ha 3-4 hónapot vár az ember.Vagy kettőt,de hatot???És 19 évesek vagytok???Szerintem sürgősen beszélj vele. 19/F
2009. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Szia.


19 évesek vagytok, semmiröl sem maradtok le ha vártok.


Ha a barátnőd még nem kész rá akkor nem tudsz vele mit kezdeni.


Neki ez fontos, ezt meg kell értened.

Szerintem ne agyalj rajta sokat, hanem élvezd az együtt töltött időt.


Hidd el, ha egyszer összejön a dolog akkor utána még unni is fogod.

Na jó, unni azért nem. :D:D:D


Sok sikert.

2009. júl. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

S akkor az, hogy én másfél évet vártam a barátnőmre (17 volt mikor elvesztette) az egyenesen elmebetegség volt, kedves előttem lévő?


Na de a kérdésre válaszolva a kommunikáció elsődleges egy kapcsolatban. Sokat beszéljetek róla, s meglátod, amint elfogadja a dolgot (ez lehet egy héttől egy évig bármennyi idő), meg is történhet a várva várt együttlét.

2009. júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Hoppá, a felső bekezdés a 16:74-esnek szólt.
2009. júl. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!